Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kivégzést választanátok...

Milyen kivégzést választanátok, ha muszáj lenne?

Figyelt kérdés
INDOKOLD MEG!! Én a főbelövést mert fájdalom mentes és gyors ^-^

2014. jún. 30. 23:10
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Altetószer túladagolás :)
2014. júl. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem az egyetlen fájdalommentes módszer az, amikor lefekszel aludni, és többet már nem kelsz föl. A lefejezésnek vannak hátulütői, főleg ha a penge véletlenül megáll félig a nyakadban. Kiugrás úgyszintén, szétplaccsansz, de ha még akár fél percig is élsz utána, na, hát azt nem kívánom senkinek. Szétcsattan a hólyagod, az összes belső szerved. Felakasztás mint fájdalommentes halál? He? Amíg fuldoklik, közben a kötél meg elroppantja a gégéjét? Ez fájdalommentes? A főbelövés is, ha rosszul csinálod, még szenvedhetsz elég sokáig, én hallottam már olyat is hogy valaki ilyen fejbelövéses öngyilkosságot élt túl.
2014. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
40%

Alapvetően rosszul van feltéve a kérdés! Feltételezem, hogy a kérdező nem akar meghalni, csak hülyeségből tette fel a kérdést.

Egyébként, ha például elfoglalnák a városodat a szerbek, és elkezdenék szisztematikusan kiirtani a lakosságát, és te is köztük lennél (lásd Srebrenica, ahol néhány nap alatt 7000 férfit és fiút gyilkoltak le csak azér, mert nem voltak szerbek; vagy lásd a ruandai vérengzést, ahol 100 nap alatt 1 millió embert gyilkoltak le ipari intenzitással), akkor én a kivégzésnek azt a formáját választanám, hogy nekimennék a fogvatartóimnak, hiszen vagy sikerül győznöm, és akkor el tudok menekülni, vagy nem sikerül!

2014. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
40%
És akkor én is feltennék itt egy kérdést! Ha történetesen félholtra vernének, és kényszerítenének arra, hogy megásd a saját sírodat, TE MIT TENNÉL?
2014. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
80%
Az akasztás lényege, hogy eltöri a nyakcsigojádat... Ennyit sem tudtok?
2014. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Heroin túladagolás.
2017. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!