Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mennyire átlagos? Ha egy...

Ez mennyire átlagos? Ha egy apa azt moondja a lányára, hogy szexi?

Figyelt kérdés
Szóval észrevettem, hogy az apám a külsőm alapján ítél meg engem és hol lecsúnyáz, hol meg szexinek tart. Persze, csak, ha kicsípem magam és úgy lát engem. Amúgy mindig lerondáz. És még annyi, hogy egyszer a pénzt a mellem közé rakta. Ez nekem megalázó volt, mert szerintem nem illő ilyet csinálni, még viccből se. Apák, ti hogy viszonyultok a lányotokhoz? Ezeket hova tegyem? Mennyire normális?

2014. júl. 1. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Nagy arc lehet az öreg :D
2014. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy inkább egy tapló, már bocs
2014. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem normális,de az enyém sem az...mindig utánam jön és les,mikor megyek fel a lépcsőn.
2014. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Neked lehet, hogy vicces, kedves első válaszoló, nekem már egyáltalán nem az. Lenézem az apámat, ez az igazság.
2014. júl. 1. 19:45
 5/12 anonim válasza:
100%
Bár lány vagyok nem apa, de szerintem egyáltalán se nem vicces se nem normális ez a dolog.
2014. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
52%

3 variáció jut az eszembe erről, de mindháromnál ugyan úgy tapló az apád.

1. Qurvásnak tart ,ezért jelezvén ezt számodra, a melled közé teszi a pénzt.

2. Túl sokat jár sztriptiz bárba és a szokás hatalma...

3. Bejössz neki, mint nő. Ha ez az igazság, akkor következő "próbálkozásánál" pofán kell vágni és minél hamarabb elköltözni.

2014. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló.

Akkor most képzeld el, hogy az édesanyád méreget téged és "hu, na most szexi vagy, kisfiam". Megvan? Még mindig nagy arc az öreg?

2014. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A nagyon gáz leszexizés miatt elsiklottunk azon, hogy amúgy meg csúnyának mond. Az legalább ugyanannyira felháborító és káros. Legközelebb -bármelyik formáját is hozza- magyarázd el neki, hogy apaként eddig megbukott és leszerepelt. Ha azt akarja, hogy az életben még valamikor tudd őt -ha apának már nem is- valamiféle apaszerűségnek tartani, akkor ez volt az utolsó ilyen húzása.
2014. júl. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ez a legjobb válasz:

Mond el az anyukádnak ezeket, hogy miket csinál! Az anyukád szerintem ezért nagyon mérges lesz...és jól beolvas, felpofozza az apádat, és többet ilyet biztos, hogy nem fog csinálni!

2014. júl. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Anyum már nincs. De tegyük fel, hogy lenne. Akkor meg apám ezt nem hagyná annyiban, szerintem. Régen megpróbálta anyumat is megütni. Persze anyukám nem hagyta magát, elég volt a szóbeli fenyegetés és apám békén hagyta.
2014. júl. 4. 03:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!