Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mennyire átlagos? Ha egy...

Ez mennyire átlagos? Ha egy apa azt moondja a lányára, hogy szexi?

Figyelt kérdés
Szóval észrevettem, hogy az apám a külsőm alapján ítél meg engem és hol lecsúnyáz, hol meg szexinek tart. Persze, csak, ha kicsípem magam és úgy lát engem. Amúgy mindig lerondáz. És még annyi, hogy egyszer a pénzt a mellem közé rakta. Ez nekem megalázó volt, mert szerintem nem illő ilyet csinálni, még viccből se. Apák, ti hogy viszonyultok a lányotokhoz? Ezeket hova tegyem? Mennyire normális?

2014. júl. 1. 19:41
1 2
 11/12 anonim válasza:
Akkor mindenképpen a lehető leghamarabb költözz el tőle, és ha továbbra is ilyen alpáriságokat csinál/mond, akkor mond el neki, hogy ilyet nem szoktak mondani az apák meg, hogy neked ez nagyon rosszul esik.
2014. júl. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem könnyű a helyzeted.Egy apa a lányát megdícsérheti, sőt a lányoknak szükségük is van erre a megerősíésre, de mindkét szülőtől és mindkét nemű gyereknek.Minden valamire való szülőnek ez dolga is. Ha a szülők ezt tennék kevesebb lelkileg megnyomorított ember élne körülöttünk.De a legtöbb szülő nincs tisztában a szavai súlyával melyeket tekintéllyel mondanak ki gyerekeikre.Sajnálni lehet az apádat is.Ki tudja ő is miket élt át, milyen mintát hozott otthonról stb.Én is azt tanácsolom neked, hogy amennyire lehet beszélj vele erről, ha nem megy akkor míg valami nagyon rossz dolog nem történik, költözz el.
2014. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!