Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám Őt megtalálni?...

Hogy tudnám Őt megtalálni? Ennyi információ elég ahhoz, hogy a nevét kikutassam, vagy kinyomoztassam valakivel? Akár olyannal is, aki ilyennel foglalkozik.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mikor mentünk Bulgáriába repülővel, láttam egy fiút, aki rögtön ellopta a szívem. Nos, innentől elég komplikált a dolog.. Annyit tudok róla, hogy a Liszt Ferenc repülőtérről utazott Wizz Air géppel Burgasra. Június 26.-án, körülbelül délután 2 óra körül szállt fel a gépre. Azt nem tudom pontosan, hogy melyik hotelben volt, de vissza szintén ugyanazzal a géppel jöttünk, Burgasból 15:20-kor indult a gép a Liszt Ferenc B-be.

Van róla képem is, néhány titokképet ellőttem róla a repülőtéren. 2 oldalt fel van nyírva a haja, nagyon picit duci, de feszes teste van, a bal lábszárán egy üvőltő farkas van fekete színnel tetoválva. Csak azért adok egy kia személyleírást, hogy hátha ismerős valakinek ezek alapján. A baj még annyi, hogy barátnője van, én viszont meleg vagyok. Igazából semmi komolyat nem szeretnék, csak Facebookon megkeresnu, hogy többet tudjak róla. Azt sem tudom pontosan, hogy magyar állampolgár-e, ugyanis az All Passorts részhez álltak, miután leszálltunk, nem az EUshoz. De ettől még lehetnek magyarok. Tudom, hogy kicsit mániákusnak hangzik, de nagyon nagyon megtetszett, már rég éreztem ilyet. Valaki tudna segíteni, hogy mihez kezdjek? Előre is köszönöm!



2014. júl. 3. 18:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem, mert szted bu*zi, suttyó féreg ;)
2014. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Engem te ne aranyomosozzál mert rosszul leszek... #1
2014. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Elhúzhatsz a pi csába homofób ge nyó.

Remélem, ha gyermeked lesz, fiú lesz, és meleg lesz, és akkor merőben meg fog változni erről az egészről a véleményed, és ki fogsz állni mellette, és majd meglátod, hogy attól, hogy valaki "más", még nem feltétlenül rossz ember. Én is tudnék neked még a sértéseid ellenére is segítő kezet nyújtani, ha rá szorulnál. És ha igazából megismernél, belátnád, hogy nem mindem meleg vagy biszexuális olyan, aki rázza a fenekét a melegfelvonulásokon. Már most bánom, hogy az első mondatban két olyan jelzőt írtam rád, mert nem igazán tehetsz arról, hogy ilyen a gondolkodásod. Ha a helyedbe lennék, és én is csak a seg grázós melegekről tudnék, én is így gondolkodnék.

És akármennyire tetszhetne nekem egy hetero srác, nem másznék rá, mert tiszteletben tartanám, hogy ő bem olyan mint én.

Sőt, még egy melegre se másznék rá, mert ami megy a meleg társkereső oldalokon, azt én is undorítónak tartom, és attól én is rosszul leszek.

2014. júl. 4. 15:27
 14/19 anonim ***** válasza:
46%

Tanulj meg olvasni, homofób embertársunk ;) :) Nem aranyomosozott, csak aranyomozva lettél :P :D


Igaza van a srácnak, a társkeresők tele vannak farok és seggmutogató férgekkel... attól hányingert kap az ember.


Ui. van meleg, sőt lehet uzi ismerősöd is, csak nem tudsz róla. Ha coming outol, vagy átgondolod, vagy megszakítod vele a kapcsolatot...

2014. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
9%
#1 Én nem mondtam, hogy rossz ember, csak azt, hogy bu zi. Köszönöm a lepontozásokat, de akkor sem mondtam, hogy rossz, égetni való, kevesebb ember.
2014. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem bu zi vagyok, hanem meleg.

A bu zik azok, akikről beszéltem. Az olyanok mint én azok a melegek. De nekem mindegy már, lehet tényleg máglyán kellene elégnem.

2014. júl. 4. 19:30
 17/19 anonim ***** válasza:
És ezt most abból szűrted le, hogy bu ziztalak? Akkor bocs, meleg. Ne haragudj. De azt tényleg nem mondtam, hogy dögölj meg...
2014. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy nem haragszom rád, csak ilyen vagyok, mikor kiüt rajtam a depresszív fázis.
2014. júl. 4. 20:58
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem depresszió ez, csak érzékenyebb vagy az átlagnál. Majd megerősödsz ;)
2014. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!