Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyenkor mi van? Most szeret...

Ilyenkor mi van? Most szeret vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok nem sűrűn szoktam ide írni de most nagyon fontos kérdésem lenne. Van egy srác a suliban aki jelenleg a badtarsam is. Amikor a suliban vagyunk mindig mindent megbeszelunk es meg is ved,mert nagyon sokat csufolnak mert nagyon sovany vagyok... de mint pl most beteg vagyok kapom a bararnomtol az infot hogy a hatam mogot azt mondja hogy biztos hogy szimulalok vagy csak anorexias vagyok. Tegnap este felhivtam es azt mondta hogy jo hallani a hangomat. Viszont ma este is felhivot a baratnom hogy a srac csinalt egy csomo szorolapot azzal hogy Dalko Napsugár anorexiás és szimulal!! Es szetoztota ebed szunetben mikor a tanarok nem figyeletek...Most mit tegyem szeret vagy csak kihasznal?

11/L



2014. máj. 20. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te atya úr isten...
2014. máj. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%
assa el magat az a srac hat ez a ketszinuseg..
2014. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez most mi?
2014. máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

11 éves vagy????


Basszus, a párkapcsolat még nem neked való!


https://www.youtube.com/watch?v=sCLCNO57hMw

2014. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem is a parkapcsolatrol van szo... hanem arrol hogy most baratkent vagy elensegkent tekintsek ra ezekert a dolgokert... :/
2014. máj. 20. 23:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Barátként tekints rá. Tudod oviban a gyerek szerelem jele a haj húzogálás :)
2014. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Biztos, hogy a barátnőd az a lány? Mi van, ha ezeket ő terjeszti csak el? Vagy ő csinálja nem is a fiú?

Addig amíg beteg vagy nem tudsz ezekről meggyőződni. Szóval, ha meggyógyultál, akkor válik egyértelművé, hogy tényleg van ilyen szórólapos dolog.. vagy nem.. Bár szerintem csak kitalálták. Beszélj külön mind kettőjükkel, és döntsd el, hogy ki hazudik.

2014. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam suliban és tényleg kiderült hogy a fiú a hibàs... :'( Pedig megbiztam benne...
2014. máj. 22. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez az élet legelső és legfontosabb törvénye: SOHA ne bízz meg SENKIBEN!
2014. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát Dalko Napsugár először azzal foglalkozz h ide nem írod ki a neved meg sehova kivéve esetleg facebookra. Szard le. Csak menőzik a haverjai előtt mikor nem vagy ott. Sajnálom de sztem téged lesz*r.
2014. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!