Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell tudatalatti...

Hogyan kell tudatalatti befolyásolást csinálni?

Figyelt kérdés
Röviden: "befolyásolni" szeretnék egy embert,hogy valamiről megváltozzon a véleménye. (Nem beszelek vele,stb, tudatalattis dolog erdekel). Alvás közben kell,es hogyan? Fontos

2014. júl. 6. 14:52
 1/5 anonim válasza:
Másnak a tudatalattiát te nem tudod befolyásolni.Kivéve ha tudatosan belegyezik.
2014. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Apró ráhatások és trükkök léteznek, de teljes befolyást nem nyerhetsz egy embertársad felett sem.
2014. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Létezik egy megoldás, csak bonyolult. Meg kell enni 3 legyet és két hangyát lefekvés előtt. Aztán éjfélkor fel kell ébredni, tükör előtt el kell énekelni meztelenül a Kis kacsa fürdik c. dalt. HANGOSAN! és utána jön a lényeg.

ki kell hajolni az ablakon és ki kell kiabálni hangosan, azt, amit szeretnél, hogy gondoljon az illető.

A szomszédokkal, veled egy háztartásban élőkkel ne foglalkozz! Megértik az ilyesmit!


(én csak hallottam, hogy működik. Nem tudom. Egyszer kipróbáltam, akkor bevált, de ez még nem bizonyít semmit.)

2014. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
He-he-he-he, 3-as, ezt oktatni kéne
2014. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mocskos vicces duma volt, jót szakadtam:)
2014. júl. 6. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!