Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Irigykedtek az ilyen felesegek...

Irigykedtek az ilyen felesegekre? Minden Reggel=11 óra felkel reggeli konditerem strand vasarlas egesz nap este ferjjel mozi vagy pihenés.

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 20:20
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Van több ilyen vendgm is de ezt minden nqp látom reggelizgetni.bosszqnt. És nm is egy hűde bomba gyönyörűség. Jól van jó csaj de nem az a bomba és 30 is elmúlt már. A férje meg a tenyerén hordja
2014. júl. 17. 21:11
 22/40 anonim ***** válasza:
29%
Nem értek egyet ezzel az életmóddal, de mindenki úgy éli az életet, ahogy szeretné. Amiket viszont itt írogatsz, az már erősen súrolja nálam az undorító határát.
2014. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Mármint mi az undorító?
2014. júl. 17. 21:17
 24/40 anonim ***** válasza:
69%
Én is a szépségiparban dolgozom, dolgoztam. Csak kicsit luxusabb dologgal foglalkozom. Sok ilyen vendégem van, régen több volt. Én nem őket irigyeltem, hanem inkább azokat a nőket, akik gazdagok, de saját erőből. Még beszélgetni is teljesen más velük. Őszintén mi már untuk ezeket az unatkozó házinéniket, mert annyira beszűkült volt az életterük ezáltal, hogy szinte más témájuk se volt, mint a botox, a ruhák stb. A férjük a tenyerükön hordta őket ugyan, de nem társként, mert általában nem opsztották meg velük a munkahelyi dolgaikat, nem vitattak meg velük dolgokat. Az olyan nők viszont akik önerőből érték el ami van, na azokra mindenki figyelt, komolyan még a levegő is más volt körülöttük és akkor ezek a feleségek is pislogtak csak, hogy ez mivel foglalkozik?
2014. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
39%

nem azert mert en igy akarom, de en is ilyen helyzetben vagyok most. a ferjem jol keres, tehat az anyagiakkal nincs gond, azt csinalok amihez csak kedvem van. 1-2 hetig tok jo, de nagyon hamar meglehet unni. mar a vasarolgatas gondolatatol is rosszul vagyok...

az igazsag az, hogy igy hasztalannak erzem magam es mar alig varom, hogy dolgozhassak

2014. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
28%
Ugyanúgy vagyok, mint 3. Megőrülnék. Én már jó ideje nem járok sehová, mert itthoni munkám van. Bár ennek is örülök, mert legalább van mit csinálni, de kellenek az emberek és kell az inger. Igazából akkor érezném magam a legjobban, ha kicsit jobban zajlana az életem.
2014. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

Senki életét ,nem irigylem.

Úgy él ahogy akar,amíg nem árt vele másnak.

Mivel te irigy vagy ez csak téged zavar,téged foglalkoztat.

2014. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted csak a bombaszép nők érdemlik meg, hogy valaki a tenyerén hordozza őket? XD
2014. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
20%

én ahogy magam ismerem, folyamatosan aggódnék mikor dobnak ki, unnak meg, folyamatosan biztosítani akarnám a hosszú távú jövőm is, ha kell, egyedül 3 gyerekkel is fennmaradjak.


szóval a sok "hepaj" mellett én azon lennék, honnan legyen saját pénzem, miben álljon félretéve, és intézgetném.

2014. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
70%

"unalmas"

Ja, mert reggel felkelni, bemenni lehúzni a 8-10 órádat, hazafelé bevásárolni, otthon házimunka,mvacsifőzés, majd dögleni a tévé előtt, az olyan hűde érdekfeszítő... hagyjuk már. Miért nem lehet egy névtelen oldalon őszintén beismerni, hogy a pénz jó és vágyunk a luxusra? Amilyen torzpofákat vágnak az eladók, a kasszások, az ügyintézők, a pincérek, mindenki... hát nem az jön le róluk, hogy imádják a munkájukat és élvezik az életüket. Tudom, itt mindenki jegybankelnök és atomfizikus, ezért olyan fontos, hogy dolgozni járjon..

2014. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!