Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem vállalod fel, ha...

Miért nem vállalod fel, ha rasszista vagy?

Figyelt kérdés

Megfigyelhető, hogy akik nagy hangon cigányoznak, vagy zsidóznak, egyből megsértődnek, ha őket lerasszistázzák, lenácizzák.


Akkor most nekik önismereti gondjuk van? Nincsenek megbékélve azzal, h ők rasszisták? Miért bizonygatják, h nem azok?

Miért fontos nekik, hogy ne legyenek nácik, miközben azok?



2014. júl. 18. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én felvállalom, hogy rasszista vagyok, bár a szónak nem abban az értelmében, ahogy mostanában használni szokták. Nem hirdetem magamról, nem úgy mutatkozok be, hogy "Szia! X.Y. a nevem és rasszista vagyok" de ha szóba kerül felvállalom. Jah, és hangosan cigányozni/zsidózni se szoktam.
2014. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Miről is beszéltünk?

A legtöbb cigány lenézi a magyarokat és meg is különböztetik maguktól a származásuk révén. Ennek pedig hangot is adnak.

A zsidó vallás szerint mindenki más csak lélektelen állat, vagyis gój.

2014. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Aki nem szereti a cigányokat, az nem rasszista csak reális. Mégis mi szerethető van egy ilyen parazita, agyilag primitív ,mást nem tisztelő ,agresszív ,bűnöző népben?

Jó tisztelet kivételnek, de az csak szabályt erősítő kivétel, és messziről látszik ki a beilleszkedett. Az ilyen "normális" cigány is utálja a saját fajtáját,pedig azt nehéz lenne rasszizmusnak hívni.

Azért nem vállalják fel mert az irányított média, folyamatosan sulykolja ,hogy szeretni kell és elfogadni a deviáns káros agresszív "másságot", még ha az saját pusztulásodhoz is vezet.

2014. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Látom megint megy a magyarázkodás. Hogy "szeretni kell őket", meg ilyesmi.


Nem erről szól a kérdés.


Tőlem utálhat bárki bárkit, akármilyen okból, engem az érdekel, h miért nem látja be, h amikor valakit a faji hovatartozása miatt különböztetünk meg, az rasszizmus.

Aki így gondolkodik, az rasszista.


Miért olyan ciki ezt belátni?

2014. júl. 18. 11:48
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodtan hívj rasszistának. Most ez mit érdekel engem?:D
2014. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem vagyok rasszista. Nem gyűlölöm sem a negrid, sem a mongoloid, sem pedig a veddo-ausztralid rasszba tartozó embereket csak azért, mert nem az europid rasszba tartozom.

A cigókat viszont rühellem, mert semmirekellő élősködő horda.

És nem, nem vagyok rasszista. Mert a ciganyeszku az nem egy rassz.

2014. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
"A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külsejében megfigyelhető eltéréseket kiemeli, ezekhez morális, társadalmi vagy politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel"
2014. júl. 18. 12:43
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Aranyapám, egyem a málé szádat neked is. Ne a shittypédiáról tájékozódj.


Tessék, az Oxfordi nagyszótár definíciója:


"Prejudice, discrimination, or antagonism directed against someone of a different race based on the belief that one’s own race is superior"

2014. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első és a harmadik kommentelővel. A kérdésre válaszolva pedig, rasszista vagyok, fel is vállalom. Ettől eltekintve nem kiabálom hogy ezt írtsuk ki azt írtsuk ki.
2014. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, te tipikus agyatlan liberális vagy? Hogy a túróba lehetnék náci, amikor nem vagyok német?! Maximum hungarista lehetnék.

Egyébként, ha a szó libsi értelmében nézzük a rasszizmust, akkor bizony rasszista vagyok, büszke rasszista, mert sem a zsidók sem a cigányok előtt nem vagyok hajlandó hajbókolni, és egyik seggét sem vagyok hajlandó fényesre nyalni.

2014. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!