Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lehet panaszt tenni az...

Hol lehet panaszt tenni az eladó minősíthetetlen stílusa miatt?

Figyelt kérdés
esetleg hova érdemes fordulni? Mert a bolt tulaja, főnöknél nem tudok panaszt tenni, a megvett termékkel nincs gond, szóval hivatalosan nem tudok kihez fordulni. Viszont nem szeretném annyiban hagyni, mert megalázó módon, útszéli stílusban, megszégyenítve beszélt velem a többi vevő előtt, és mert ha mindenki ráhagyja a hasonló eladókra a hasonló dolgokat , nem fog változni a kiszolgálás minősége soha.

2014. júl. 23. 20:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
panaszkönyv.
2014. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
Vásárlók könyve, beleírhatsz a minősíthetetlen stílusú kiszolgálást értékelve
2014. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
Konkretabban mi tortent? Milyen bolt es hany orakkor?
2014. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Mit érek el vele, hogy beírok a könyvbe, de amúgy be fogok, mert az mégiscsak valamiféle jelzés felé. Mit tudnak csinálni? Semmi értelmét nem látom annak sem hogy léptem-nyomon írjam a panaszt, annak sem hogy városszerte kürtölöm hogy mi történt, de úgy gondolom valahol csak el kéne kezdeni, és emberi mivoltomban sértett meg.

Konkrétumot nem szeretnék elárulni, a lényeg hogy volt egy kérdésem amit kötözködésnek vélt, elnézést kértem hogy félreértett , majd próbáltam magyarázni miért gondoltam úgy, erre rákezdte hogy takarodjak, és a többi. Mikor kikértem magamnak normális hangnemben hogy így beszél velem, és hogy nagyon nem barátságos a kiszolgálás rendőrrel fenyegetőzött. Megint takarodnom kellett, megint megkérdeztem hogy miért beszél velem, majd közölte hogy miért balhézok, miféle ember vagyok, de inkább nem is vagyok ember. Normálisan, nem kiabálva, nem alpári stílusban válaszoltam, ő meg lehordott mindennek a gyerekeim és más vevők előtt. Semmi kedvem szópárbajra, meg ujjpárbajra a neten vele, amúgy is, honnan tudnám bebizonyítani hogy így volt mikor ő szégyenített meg mások előtt? Effajta ember úgysem érti mi a problémám..

2014. júl. 23. 20:59
 5/30 anonim ***** válasza:

Tök mindegy jogy.mi törtėnt!!!!!!

Nem tetszett a kiszolgàlo stilusa...megalazott!!

Vàsàrlok könyvėben tehetsz.panaszt ha nem.làtod.szemelott,akkor nyugodtan.kėrdnel az.eladotol!! Es ott tehetsz panaszt.

2014. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
Maszek? Mert ha nem akkor a boltban szarnak a panaszkonyvre viszont ha van központ es szansz ra időt irj oda pontos dátummal es leirassal!
2014. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Ezek szerint ez nem az első eset volt?

Egyébként ott helyben amikor vita volt, el kellett volna kérned a panaszkönyvet. Sőt, kérhetted volna, hogy a főnökét hívja be, és igen, ha akar hívjon rendőrt, mert ha rendőr jön akkor a főnöknek is jönnie kell.

2014. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Az ilyen ember nem való a boltba eladónak. Önmagad önbecsülését állítod helyre, meg megkíméled a többi vevőt is ettől az agresszív, beteg állattól, ha felkeresed a bolt vezetőjét, és közlöd vele a történteket.

Igenis állj ki magadért, most van itt az alkalom, később már nem lesz, de a törés benned marad, ami megváltoztatja a későbbi életedet, netalántán a gyerekeidhez való viszonyt is egy ilyet tetű miatt.

2014. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Kértem a panaszkönyvet, közben imitálta hogy hívja a rendőröket, a sokadik kérésemre mutatott a könyvre, de nem láttam tollat mellette. Kértem tőle, nem adott, aztán mondtam hogy délután visszamegyek. Vissza is mentem, nem ő volt ott, és akkor láttam hogy a könyvben volt elbújva a toll. Nem írtam be, mert vásárolni nem akartam, nem akartam a másik eladónak magyarázkodni hogy mi történt, biztos megkérdezte volna mit írok. Holnap visszamegyek ha ő lesz. Ő a főnök, nem tudom hogy a helyiség is az övé-e, de ő a tulaja a cégnek.
2014. júl. 23. 21:15
 10/30 A kérdező kommentje:
Igen, máskor is volt egy unszimpatikus mozzanat, de akkor csak szájhúzás volt a részéről.
2014. júl. 23. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!