Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti megtartanátok egy hallott...

Ti megtartanátok egy hallott nő táskáját?

Figyelt kérdés
Nemrég az egyik ismerősömtől vettem egy táskát.Utólag kiderűlt,hogy ez a táska az ismerősömnek a hozzátartozójáé volt,aki nemrég halt meg és ezért adta el a táskát,mert ez is rá emlékezteti.Én nem hiszek a szellemekben meg az ilyen túlvilági" dolgokban,de most egy kicsit megijesztettek,mert körülöttem mindenki aztmondja,hogy ha megtartom a táskát az akkor rontást hozz a házba.Mi a véleményetek erről?Ti mit tennétek?
2014. júl. 24. 09:42
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Én egy halott ember dísztárcsáit raktam fel az autómra és még nem mászott ki hulla a tévéből meg még a plafon se vérzett.
2014. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Ezek szerinte még is hiszel bennük ha ez érdekel :)
2014. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Megtartanám.
2014. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
76%

De ez most hogy jön a Szerelem,szex főcsoportba? :)

Ám nem nem tartanám meg...

2014. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is megtartanám. Egy táska azért nem egészen kegyeleti kategória. Az csak egy tárgy. Ha használtan veszel/kapsz valamit az biztosan volt valakié azelőtt. Hogy az illető él-e még? Számít ez egyáltalán?
2014. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem gáz. Ha mégis lenne baj, hívd az EZO.TV-t. Azok még a gyomor rontást is leveszik. XD
2014. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
"ha megtartom a táskát az akkor rontást hozz a házba" Ez baromság. 3 hónapja halt meg a nagymamám, a régi tárgyai itt vannak mindenütt. Most gyújtsam fel a házat? Ne higgy annak aki ilyen butaságokat beszél...
2014. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Eladta a táskát amit megvettél neki? oO

Megtartanám.. Max. nem leszel magányos.. Mindig lesz veled valaki.. (MINDIG)..

Ha meg eladod mással b@ szol ki, mert szerencsétlen ember vesz 1 táskát és kap hozzá ajándék szellemet..

De amúgy.. Nem lehet belőle baj..

Használd egészséggel..

2014. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hülyeség, persze, hogy megtartanám!
2014. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam a 15 éve meghalt nagymamám táskáit a nagyapám szekrényében, tökéletes állapotban vannak, hordom őket munkába. Elfér benne az ebook és van külön zseb a bérletnek (az ötvenes évek vidéki Magyarországán erre is gondoltak:D), tökéletesek. Divatosak, felnőttesek, bőrből vannak.


Én érzem őt, ha hozzáérek. Érzem az illatát a táskákban, és jó érzéssel tölt el. De ettől függetlenül nem hiszek a szellemekben.:)


Viszont egy idegen táskája...inkább ne mondja volna el az illető, hogy mért adja el a táskát.

2014. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!