Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartanátok a helyemben?

Figyelt kérdés
a párommal csak később terveztünk gyereket, sajnos én még dohányzom, de babavállalás előtt le akartam tenni. Pénzügyileg se rózsás a helyzetünk, habár mindketten dolgozunk, és van ház, ahol lakhatnánk, de nem gyüjtögettünk semmit. Ráadásul nekem korábban volt egy abortuszom, és nem akarok még egyet, mert az már lehet meddővé tenne. De még olyan felkészületlenül ért minket a baba, ti mit tennétek? Elvetetni azért sem akarom, mert utána biztosan vége lenne a párommal, de nagyon szeretem és nem akarom elveszteni.
2013. jan. 19. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Már megválaszoltad, nem? Nem fogod elvetetni.
2013. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Te magad válaszoltál a kérdésre.


Akarod a gyereket és meg is van mindenetek. A cigit, ha most lerakod akkor semmi baja nem lesz a gyereknek.

2013. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem nem válaszoltam meg... csak leírtam az érzéseimet. Az elvetés mellett is szól pár érv, meg a megtartás mellett is.
2013. jan. 19. 15:27
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezt vele kell megbeszélned,lehet hogy azt mondaná hogy nem pont a legjobbkor jött,de ha van tartós kapcsolatod és nem kell félned hogy egyedül maradsz vagy az utcára kerülsz szerintem tartsd meg,főleg ha korábban már volt abortuszod
2013. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Örökbefogadásra nem gondoltatok?
2013. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
A babanak nem penz kell, hanem anyatej es szeretet!
2013. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy akarod-e. Mivel anyagilag rendben vagytok, ezért ez most asszem nem szempont.


Ha téged boldoggá tenne a gyerek és őszintén akarod, akkor tartsd meg. Viszont ha nem akarod, akkor én nem tartanám meg.

2013. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Elvetetni azért sem akarom, mert utána biztosan vége lenne a párommal"


Miért?

Elhagyna?

Egy gyerek hatalmas nagy felelősség,ha rossz anyagi helyzetben éltek,a gyereket kell nézned,pelenka,tápszer,vitaminok,felkelni hozzá ha sír,gondoskodni róla,csak akkor magára hagyni ha alszik.....

Tök mindegy hogy nincs pénz,nem eszel,a gyereknek akkor is ennie kell!

Szegény anyám a világ legjobb anyja volt,én 4 évesen csirke mellett ettem,ő meg vajas kenyeret,mert nem voltunk jó anyagi helyzetben sosem.

Ha gyereket vállalsz,neki kell élned!

2013. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én megtartanám mindenképp a helyedben.

de hát vannak dolgok, amiknek a következménye gyerek lehet, ezzel számolni kell mindig :) és ha már itt van, tartsátok meg, sztem örömötök lesz benne.

2013. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Varj azt irtad h elveszted a parod ha elveteted?miert a parod miatt akarsz gyereket?ha te nem akarod meg ne tartsd a pasi miatt!!mierrt erzem ugy h a legtobb no a parja miatt szul??:D amugy attol nem fog teges jobban szeretni ha elhagy emiatt orulj h kiderult most hogy nem is szeret.
2013. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!