Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti megtartanátok egy hallott...

Ti megtartanátok egy hallott nő táskáját?

Figyelt kérdés
Nemrég az egyik ismerősömtől vettem egy táskát.Utólag kiderűlt,hogy ez a táska az ismerősömnek a hozzátartozójáé volt,aki nemrég halt meg és ezért adta el a táskát,mert ez is rá emlékezteti.Én nem hiszek a szellemekben meg az ilyen túlvilági" dolgokban,de most egy kicsit megijesztettek,mert körülöttem mindenki aztmondja,hogy ha megtartom a táskát az akkor rontást hozz a házba.Mi a véleményetek erről?Ti mit tennétek?
2014. júl. 24. 09:42
1 2
 11/17 anonim válasza:
Ilyenkor az elhunyt szellemének az egyik fontos halott hozzátartozója is el szokott jönni, hogy az élőt megszállva feltámassza a halott kedvesét.
2014. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Éjszaka ki fog mászni a régi tulajdonos szelleme a táskából, megfogja a lábadat, és behúz a táskába, amin keresztül egy másik dimenzióba visz át. Ott pedig olyan dolgok fognak megjelenni, amelyektől félsz, és ez addig folytatódik, amíg teljesen megőrülsz. A végén a pszichiátrián fogsz kikötni, és 15 különböző gyógyszert kell majd szedned naponta.
2014. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nincsenek szellemek, nyugi, de én semmiképp nem tartanám meg.

Amúgy hogy halt meg? Természetes úton? Vagy baleset? Segítettek neki?

2014. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekünk az egyik rokonunknak meghalt az anyukája, akinek rengeteg cucca volt. Csomó mindent elhoztunk tőle, tárgyakat, ruhákat, ilyesmiket. Nem lett semmi bajunk tőle.


Nemrég szegény nagymamám is meghalt. Sok holmiját elhoztam magammal; szeretett divatosan öltözködni, sok szép ruhája, táskája volt. Tudom, hogy örült volna, ha nem idegenek hordják el, hanem mi. A tudaton kívül, hogy az övé volt, én nem érzem miattuk a mamám jelenlétét.


Szóval szerintem nincs miért aggódnod. A legtöbb lélek nem ragaszkodik az evilági élethez, nem hagynak nyomot a tárgyaikon. Haláluk után a legtöbben távoznak a túlvilágra, aztán már mit érdekelné őket, mi van a táskájukkal? :)


Egyébként is, rontást élő emberek tehetnek rád, nem halottak.

2014. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Indíts el egy mosást centrifugálva. Az kiûzi belôle. Ha lehet ariellt használj mosódióval.
2014. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Megtartanám :D mondjuk ha a táskának volt köze a halálához, pl. belefulladt a táskába, halálakor s utána is görcsösen szorongatta azt a táskát vagy ilyesmi, akkor inkább nem...
2014. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nincsenek szellemek, nyugi, de én semmiképp nem tartanám meg.


Amúgy hogy halt meg? Természetes úton? Vagy baleset? Segítettek neki?"


Azután halt meg, hogy vett egy táskát...

2019. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!