Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megtartanátok? Futó kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtartanátok? Futó kapcsolat volt, most derült ki, hogy állapotos vagyok.

Figyelt kérdés
Fájdalmas szakítás után, jó két évig nem volt senkim. Tavaly decemberben megismerkedtem valakivel, aki kedves volt, többet szeretett volna, mint barátság. Nekem ugyan jól esett a közeledése, de nem akartam komoly kapcsolatot, és ezt meg is mondtam neki. Néhányszor lefeküdtünk egymással, azt hittem lehetek még szerelmes. Hát nem lettem. Most viszont kiderült, hogy babát várok. Ami a nagy kérdés... 35 éves vagyok. Ha megszakítom ezt a terhességet, lehet, hogy soha nem lehet már gyerekem. Ha megtartom? Nem akarok az apjától semmit, de mégis tudnia kéne róla... Áááá, nem tudom. Ti mit tennétek a helyemben?
2013. márc. 4. 09:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

hát elég necces a helyzet...


ha szeretnéd a babát, akkor tartsd meg, ha anyagilag is tudod vállalni.


az apjának tudom illene tudnia róla... de akkor az életed állandó része lesz,mivel ott van a titeket "összekötő kapocs" a baba. ...


ennyire vállalhatatlan az ürge, hogy nem akarsz tőle semmit?

2013. márc. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 fospuska ***** válasza:
49%
ha ekkora a bizonytalanság,szerintem ne. én akkor tartanám meg,ha tűzön-vízen keresztül akarnám,mindenkitől függetlenül.
2013. márc. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Hát ezt neked kell eldöntened, de ha úgy tervezted eddig az életedet hogy szertnél gyereket akkor tényleg meg van az esélye hogyha ezt a babát nem vállalod akkor már nem is lesz késöbb. A lefontosabb szerintem hogy hogy állsz anyagilag? Fel tudnád nevelni egyedül? lenne segítséged? nagymama, rokon stb... Ha csak nyomorognátok, nincs sok értelme vállalni a babát szerintem.
2013. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem beszéld meg az apukával. Aztán dönts. Ami a legfontosabb, hogy a szívedre hallgass, ne az eszedre.

35 évesen még nincs vége mindennek, bármikor jöhet egy új szerelem, manapság többen is szülnek még 40 évesen is. Csak azért ne tartsd meg a babát, mert 35 éves vagy, de igazából nem is vágysz a babára.. Tapasztalatból írhatom, hogy egyedül nevelni egy picit nem leányálom. Nem csak az anyagiak miatt, hanem az a magány, mi minden este rátelepszik az emberre, mikor elalszik a gyerek.. az nagyon szörnyű..

Szívedre hallgass, az nem csap be!

2013. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudjuk a helyedbe (sem a magzatodéba) képzelni magunkat. Magadnak kell a döntést meghoznod, te fizeted az árát, te élvezed az örömeit. Ha szeretnél babát, ugy érzed fel tudnád nevelni, 35 évesen érdemes lenne megtartanod. Az apjának természetesen kell szolnod, de kb ennyi.
2013. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"ennyire vállalhatatlan az ürge, hogy nem akarsz tőle semmit?" :) Nem, egyáltalán nem vállalhatatlan. Csak részemről nem alakultak ki olyan érzelmek, amik egy párkapcsolathoz szükségesek lennének :)

Anyagilag nem azt mondom, hogy nem lenne megterhelő, de nem élnénk azért nyomorban. A családom is biztosan mellettem állna. Valahogy mégsem tudom...

2013. márc. 4. 10:07
 7/19 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a válaszokat, töröm a fejem ezerrel, hogy mi lenne a legjobb megoldás. Az apa szerintem nem akarná a babát, két felnőtt gyereke van már, nem hiszem, hogy újra babázni szeretne. Bár ki tudja... Nyilván el kell neki mondanom.
2013. márc. 4. 10:10
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Én mindenképpen megtartanám, mivel 35 éves vagy már bőven abban a korban vagy hogy babád legyen, és ha most nem tartod meg mert keresed az igazit akivel közösen szeretnél gyereket, lehet, hogy kicsúszol az időből...

Nem tudom te hogy vagy vele, gondolkoztál-e ezen korábban, fontos számodra hogy legyen gyereked? Te tudod, hogy szeretnéd-e vagy sem, én megtartanám, mert szeretnék majd gyereket.

Az apja az nehéz ügy, tudnia kell róla, de ne befolyásoljon semmiben! Ha szeretnéd a babaát akkor sok boldogságot hozzá :))

22L

2013. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
nem vagy valami okos megakadtál egy 12 éves szellemi szintjén...fel tudsz nevelni egy fattyút egyedül?nem hinném de a legnagyobb hogy öreglány létedre nincs egy önálló gondolatod de szeretnél gondoskodni egy életről.....
2013. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ezt tudatni kéne az apukával is hisz az ővé is.
2013. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!