Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semmi értelme az egésznek, igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi értelme az egésznek, igaz?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akibe sajnos eléggé beleestem. Azonban ő már sokkal előrébb jár szexuálisan. Ha netán alakulna is valami, kudarc volna, tekintve hogy én még nem állok erre készen. Tehát ha úgy hozza a sors, értelmetlen lenne belevágni egy ilyen kapcsolatba, ugye ? :-(

2014. júl. 17. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha szeret a fiú akkor meg fog érteni téged és tud várni ameddig lehet.
2014. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi?

Ha tényleg szeret, akkor ez nem okozna problémát, ugyanis mindenki kezdőként kezdi. Persze hacsak nem szexkapcsolatról van szó.

2014. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod hogy ő milyen. Két sorból sajnos ezt nem tudjuk neked megmondani.
2014. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi!
2014. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 17. 17:05
 6/10 A kérdező kommentje:
2#nincs az a pénz hogy én szexkapcsolatra adjam a fejem
2014. júl. 17. 17:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ a korotoktól, és attól, hogy még te meddig nem szeretnél biztosan szexuális kapcsolatot. Mert ha tegyük fel, 14 évesen egy huszonéves srácról álmodozol, akkor az úgy tényleg nem fog működni. Viszont ha már olyan 16-17 éves vagy, akkor feltételezhetően nemsokára te is érettnek fogod érezni magad a dologra, annyit meg ha szeret, képes várni rád.
2014. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
15 vagyok, a srác 16 (másfél év kb)
2014. júl. 17. 17:19
 9/10 anonim válasza:
Hol ismerkedtetek meg?
2014. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nos nem hiszem hogy ez sokban befolyásolná a helyzetet, de nem valami lepratelepen, illetve nem is szórakozóhelyen.

Miért kérdezed ?

2014. júl. 18. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!