Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez jó ötlet, van...

Szerintetek ez jó ötlet, van így értelme?

Figyelt kérdés
Jobban megismerkedtem egy lánnyal, de sajnos nem lesz köztünk soha semmi, mivel nem ugyanaz a közös érdeklődésünk, szinte ég és föld, ezt le is szögeztük. Viszont én teljesen beleszerettem. Nem mondtam el neki, viszont többen látták rajtam, hogy bejön. Szerintetek így lenne értelme ezt elmondani? Nem várok tőle semmi viszonzást és semmi mást, de úgy érzem teljesen megkönnyebbülnék tőle. A gond az, hogy félek attól, hogy szeptemberben ha megint látom ez csak kínos lesz így.

2014. jún. 21. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sok. Ha sokban eltértek egymástól az nem jó pont egy kapcsolatban, nem biztos hogy harmonikus lenne.
2014. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok tőle kapcsolatot, elfogadtam a helyzetet, de sokkal könnyebbnek érezném, ha elmondanám.
2014. jún. 21. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor mondd, szeptemberig simán lesz ideje "feldolgozni" + lehet, ha megkönnyebbülsz, a nyáron te is találsz valakit:) Sok sikert! :D
2014. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vok mert van egy legjobb csaj barátom aki már majdnem olyan mintha a testvérem lenne (egy napon is van a szülinapunk stb.). Sztem ha elmondod neki elromolhat a kapcsolatotok ha nem úgy gondolja...és akkor végleg elvesztheted...

14/F

2014. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!