Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is felpörgetnek ezek...

Titeket is felpörgetnek ezek a hatalmas záporok-zivatarok?

Figyelt kérdés
Imádom az ilyen nyári nagy viharokat, mindig teljesen feltölt energiával, és az ablakban lógok végig, nézem az esőt, a villámlást :) Imádom

2014. júl. 27. 13:19
 1/6 anonim válasza:
Én is szeretem! Izgi! :) de azért óvatosan nehogy a villám rossz helyre csapjon vagy valami!
2014. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első még fel, de amikor már sorozatban jönnek és hömpölyög az utcán a víz akkor már kezdek aggódni.
2014. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alig várom, hogy ideérjen a vihar, amikor közeledik és sűrűsödik, nehezedik a levegő, attól kivagyok, csak várom, hogy essen már le végre. Üdítő tud lenni a vihar, élvezem a nagy esőket. Volt, hogy kiálltam "zuhanyozni", persze nem akkor, amikor a fejem felett csapkodtak a villámok.

Most is volt pont egy vihar, már elvonult.

2014. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, imádom a viharokat, meg legalább a levegő is elviselhető lesz. Jah meg a sok gyökér nem üvöltözik az utcán ez is elég pozitív dolog.
2014. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az életkedvem is elmegy az esőtől, szóval nem
2014. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sokkal jobban imádom a viharos időt! A napsütést utálom személy szerint. Inkább dörögjön villámoljon, zuhogjon akár hetekig. Én nagyon szeretem az esőt.
2015. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!