Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Ugye, még van köztete...

Férfiak! Ugye, még van köztetek olyan, aki nem iszik, nem cigizik, nem bulizik, és nincsen hatalmas haveri társasága?

Figyelt kérdés
Egy kicsit kiábrándultam az előző kapcsolatomból, mint embertípusból. És nem akarok senkit sem megsérteni, csak kiváncsi vagyok, hogy van-e még reményem. Mert én ilyen bent ülős típus vagyok.
2014. júl. 17. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok.
2014. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Van bizony. Csak rájuk meg aztmondják jajdeúúúncsííí :D
2014. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2014. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Áhh van remény :D az nem baj, hogy uncsi, mert én is az vagyok. Vagyis ezt kaptam meg a volt pasimtól.
2014. júl. 17. 17:55
 5/17 anonim ***** válasza:
Az első kettő igaz rám. Az már elég?
2014. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Nosco ***** válasza:
Mind igaz. Dolgozok és attól függetlenül szórakozok is amikor van rá szabad időm.
2014. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem cigizek,nem iszok,nem bulizok és nem nagyon van nagy haveri társaságom,ÉÉÉS nem létezek.
2014. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

De jó lenne ilyen pasikkal ismerkedni!

18L

2014. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem iszom max évente egy két sört a kánikulában, a bulizásból kinőttem jobban értékelek egy mozit vagy egy kirándulást. Sosem dohányoztam a barátoknál a minőségre mentem nem a mennyiségre.És jobban értékelem meló után ha itthon elfekszek egy könyvvel vagy megnézek pár sorozatot mint lemenni a kocsmába az ivócimbikkel. Szóval igazi kiszámítható unalmas alak vagyok, ami a nők nagy többségének nem jön be. :)
2014. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Firedoom ***** válasza:
Van jopar ilyen pl: en is es a 2 fos haveri tarsasag is :D 17/f
2014. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!