Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felesleges bárkit is megszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesleges bárkit is megszeretni úgyis csak egy senki leszek idővel?

Figyelt kérdés
Eddig ezt tapasztaltam.
2012. aug. 5. 03:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hat...ezt en nem nagyon ertem,mar ,hogy lenel senki?
2012. aug. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sajnos én is. Mindig mindenki elmegy... :(
2012. aug. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy feleslegessé válok.
2012. aug. 5. 03:29
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát nem valószínű, hogy te most éppen szerelmes vagy.
2012. aug. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem voltam szerelmes,de eddigi minden internetes tapasztalatom ezt mutatja,nem is foglalkozok én már senkivel,kész.
2012. aug. 5. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez nem jó hozzáállás. Én már kétszer megjártam a poklot, s most mégis pozitív vagyok. Inkább ezt a példát követsd. Egyszer találsz egy normális férfit, aki borzasztóan szeret téged és mindent megtenne érted. Hidd el, így lesz!
2012. aug. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezt hallom 5 éve. Unom már. Nem volt még barátom. Akár meg is halhatnék úgy, hogy senki nem volt szerelmes belém akit én is tudtam volna szeretni. Senkinek nem vagyok fontos! (Családon kívül.)
2012. aug. 5. 03:44
 8/15 anonim ***** válasza:

A remény hal meg utoljára!!!!!!


Ha eleve feladod, akkor valóban csak veszíthetsz. Ez nem jó hozzáállás.

2012. aug. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De nem is csalódhatok. Hogy képzelhetem, hogy bárki szerethet annyira, hogy érdekeljem.... Ugyan. Nem vagyok ilyen naiv.
2012. aug. 5. 04:02
 10/15 A kérdező kommentje:
Azért élek, hogy szeressenek és, hogy szerethessek, egyelőre nincs ilyen akivel úgy néz ki végleges lenne és egy életen át számíthatnék rá. :/
2012. aug. 5. 04:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!