Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki szakállas, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szakállas, és hosszú hajú, miért hiszik sokan azt róla, hogy züllött alak?

Figyelt kérdés

Manapság miért olyan fontos sokak számára a rövid haj, és borotvált arc?

Nem értem ezt a modern logikát.


2013. nov. 6. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

A hosszúhaj egy férfinél mindig ápolatlanságra, és nemtörődömségre, elhanyagoltságra utal számomra.

Azzal nincs semmi gond, ha valaki szakűállas.

2013. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

22:37

Számodra.

2013. nov. 6. 22:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem. A vőlegényem hosszú hajú, szakállas, viszonylag nagydarab, és hát mondjuk feketében is jár többnyire. Sokszor beszólnak ezért még ismerősök is, akik pedig tudják, hogy milyen.

Egészségesen élünk, ő soha nem iszik alkoholt, nem cigizik, és kimenti még a WC-ből is a legyeket :D Jó állása is van. Mégis megkapta már csaj ismerőstől, hogy milyen link alak (persze virágnyelven fogalmazott a csaj).

Sokan nem képesek a felszín mögé látni.

Testvéremet egyszer a tetoválása miatt akarták kirúgni, pedig gyárban dolgozik, nem találkozik ügyfelekkel, és szorgalmas is. Mégis azt mondta a kis főnöke, hogy megbízhatatlannak tűnik...Persze később bocsánatot kért, de akkor is.

2013. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem értem én se, de van egy feltevésem... Mivel az összes hobó szakállas, meg hosszú hajú, az emberek ezzel a képpel azonosítanak mindenkit aki küllemre hasonló. Sajnos ez van.

De igazad van szerintem.

2013. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt azoknak küldeném, akik szerint a hosszú haj egyenlő az ápolatlansággal...Rengeteg rövidebb hajú nőt láttam már, akinek fele ennyire sem volt ápolt a haja, ennyit erről.

Ezzel a logikával a hosszú hajú nők is ápolatlanok.

2013. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem meg pont ez jön be
2013. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én is metálos vagyok, hosszú hajjal, fekete ruhával, és már megkaptam több embertől a kritikát.

Innen is látszik, mennyire felszínesek az emberek ilyen téren.

2013. nov. 6. 22:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én szeretem a hosszú hajat a pasikon, a szakállat is, ha jól áll. Kevés olyan szép dolog van, mint a hosszú haj egy pasin. Főleg ha tényleg hosszú, pl. hátközépig érő, és nem elhanyagolt. sajnos olyat is láttam már, hogy a srác baromi müszke volt a zsírtól csöpögő sz*rrá töredezett hajára. Hát az nem szép. De ha ápolt, akkor nagyon baba!!!
2013. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Rám a hosszú hajú pasi olyan fejedelmi benyomást tesz. HA szép a haja. És nem kell összefogni! Az csak elrontja az összképet, és eltöri a hajad!
2013. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem a 70-es években élünk már.
2013. nov. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!