Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Köszönjek nekik vagy ne?

Köszönjek nekik vagy ne?

Figyelt kérdés

Mindennap reggel 6 kor indulok dolgozni. Az utcánkban vagy egy üzlet ahol reggelente ilyenkor már pakolászik egy idősebb nő, gyakran összenézünk és haza fele is látjuk egymást de sosem volt még eszembe hogy köszönjek neki.

Párom szerint illene.

És van még egy fiatalabb akivel egy másik utcában futunk össze minden reggel.

Most akkor köszönjek nekik vagy egyébként tök mindegy? És ha nem köszönnek vissza akkor mi legyen?

Nagy dilemmában vagyok, segítsetek.


2014. aug. 3. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Persze köszönj, egy mosoly minden reggel. Én szeretem, az ilyen kis pillanatokat. 'Sorstársak'. És biztos, hogy visszaköszön, ne aggódj!:)
2014. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor holnap ki is próbálom :)
2014. aug. 3. 16:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Remélem visszaköszönnek és nem kell legközelebb más úton mennem.
2014. aug. 3. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:
:D Vissza fognak, de ha mégsem, akkor ne menj más úton, hanem a következő nap nyújtsd ki a nyelved:D
2014. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D köszi
2014. aug. 3. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg telón csörömpöltesd a Nefogazz - Köszönni meg én fogok című csodálatos dalocskáját! :)
2014. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!