Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy köszönjek nekik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy köszönjek nekik?

Figyelt kérdés
Hát a barátom szüleivel még csak 1-szer találkoztam, de nem sokára megint fogok velük...Hát a mostoha apukáját azt egyből le is tegeztem,mert nem tudtam először, hogy ki, de nem szólt érte meg nagyon kedves és aranyos, nagyon hülyülős oda volt értem :) Az anyukájának csókolommal köszöntem és mondta, hogy nyugodtan tegezzem, de valahogy nem tudom megtenni :) a következő talin, tegezzem le őket, vagy magázzam őket, és ha mégegyszer rám szólnak akk tegezzem csak őket? Ne haragudjatok a kérdésért, de nem tudom mit kellene, hogy illedelmes legyek...Esetleg karácsonyi ajándékként vigyek nekik valamit? És, ha igen akkor mit? Előre is köszi a válaszokat! :) 16/F

2012. dec. 18. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megkértek, hogy tegezd őket akkor tegezd is .

Egy sima szia a legjobb :)

A helót inkább hagyd :D

2012. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegezd őket nyugodtan, hiszen már mondták is. Szerintem vihetnél az apukának egy bort az anyukának meg egy bonbon-t ajándékként.:)
2012. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huu az első talin is olyan zavarban voltam...a legelső percek jók voltak az anyukával is meg a mostohával is puszi puszi meg kéz fogás, de amikor mennem kellett és elköszöntünk akkor még puszi sem volt csak köszönés...szerintem jó benyomást tettem, de bizonytalan vagyok xd ez az első komolyabb kapcsolatom...
2012. dec. 18. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól
2013. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!