Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szüleimmel?...

Mit csináljak a szüleimmel? Nem akarok dolgozni de ez van

Figyelt kérdés

Otthon élek a szüleimmel 20 éves vagyok nem dolgozok másfél 2 éve de ők azt akarják hogy dolgozzak nekik van egy nagy vállalkozásunk és mondták hogy szeptembertől majd dolgozzak de nekem egyáltalán nincs hozzá kedvem és nem is értem miért erőltetik pénzt azt így is adnak meg van is..akkor meg minek?!

Arra fogták hogy ne "unatkozzak" feleslegesen pedig én egyáltalán nem unatkozom nagyon sok programot is szervezek magamnak és korán sem szeretnék kelni miért erőltetik ennyire ezt a dolgot ha ígyis úgyis van pénz?


20/L



2014. aug. 5. 12:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
meghalnak a szulok beloled utcalany lesz, mivel a ceget sem fogod tudni vinni ennyi esszel csodbe viszed azt is.
2017. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!