Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek elszurtam az életem?

Szerintetek elszurtam az életem?

Figyelt kérdés

22 éves leszek. Nincs barátnőm pedig a lányok szerint jo képű vagyok. Eszes fiatalember vagyok de mégsem mentem tovább tanulni hogy segítsek a, családomnak most ott tartok hogy olyan munkahelyem van de ez

fizikailag tönkre tesz. Mínusz 10 fokban pakolok este husokkal teli zsákokat 10 órában. Tanulni szeretnék csak az édesanyámnak sokba kerül az orvosság mert rákos beteg és inkább őt támogatom. Van egy bátyám aki ugyan jóember és szeretem de megbízhatatlan és sajnos nem lehet rá számítani. Röviden össze foglalva kilátástalannak érzem a helyzetemet. Szerintetek elszurtam azzal hogy nem tanultam tovább illetve lesz lehetőségem arra, hogy kilábaljak a nyomorúságos helyzetből?



2014. aug. 6. 01:20
 1/6 anonim válasza:

Ha mindent beleadsz de nagyon óvatosan akkor sikerülhet!

Sok sikert!

2014. aug. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hello! Szerintem nem szúrtad el az életed! Sőt, azzal hogy ilyenképpen most ha úgy tetszik áldozatot hozol anyukádért ebben a helyzetben, ez az egyetlen és legértékesebb, legértelmesebb dolog, amit csak tehetnél jelen helyzetben. És ettől most sokkal több vagy, mint ha akármennyi iskolát is végeznél el ehelyett jelenleg. Legalábbis én ezt gondolom.
2014. aug. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem lévővel. Anyukádnak segítesz önfeláldozással. Ennél aligha van nemesebb dolog.
2014. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom ezzel nincs is bajom, csak igazságtalannak érzem az életet. Mások el lébecolják a szüleik pénzén az egyetemet/főiskolát és nem tanulnak ellenben én szeretnék tanulni még sincs rá lehetőségem.
2014. aug. 6. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:
keress másik munkát, ahol nem -10 fokban kell pakolni minimálbérért.
2014. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Emberileg nagyon topon vagy, h ezt igy bevallaltad. Sajnos, patt helyzetben vagy, mivel kell a penz anyukad segítésére. Nem tudom, emellett mit tudnál tanulni, talán vmi esti sulit, de mást nem is, vmikyen nyelven önszorgalomból meg tudnál tanulni, egy jo angol, nemet ma mar sok helyen alap! En most 29 évesen fosulira járok, igaz, férjem réven van hozza anAgi segítség, plusz 4 órában melozom is ket gyerek mellett. Nem vagy egyszerű helyzetben, talán vmi kézzelfogható szakmát kene először, amivel tudsz normisan dolgozni, es nem húst pakolni -10 fokban!
2014. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!