Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszúrtam az életem? Mi van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam az életem? Mi van, ha ő volt az Igazi?

Figyelt kérdés

Adott egy lány és egy fiú. Még nem járnak ... de ez talán csak idő kérdése. 100%-ban passzolnak egymáshoz ... kiegészítik egymást. Tökéletes pár lennének. Kedvelik egymást, a vonzalom is megvan.

De a fiúval van egy kis gond ... utálja önmagát, jobban mondva a személyiségét. Eldöntötte, hogy megváltozik. De a lány pont azt szereti a fiúban, amin a fiú változtatni akar. Ezt tudja a srác is. Valahogy egy hülye gondolat férkőzik a fejébe: "Csak úgy tudok megváltozni, ha elfelejtem ezt a csajt."

A srác ezért "hirtelen felindulásból" finoman(!) közli a csajjal, hogy nem lesz folytatás ... A srác én vagyok. Jól döntöttem?


2010. aug. 27. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát k*rvára nem
2010. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hát ez attol függ mi az amiben megakarsz változni... bár nem értem honnan veszed h ő az igazi amikor még nem is jártatok
2010. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg elfogadni önmagad. Amúgy ha nem vagyok túl indiszkrét, miben akarsz megváltozni?

Az életet sosem késő elszúrni :D

2010. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Foorty ***** válasza:

Valaki magyarázza már el, hogy mi köze van egy csajnak ahhoz, hogy valaki elszúrja az életét?


Meg legalább azt leírhattad volna, hogy mi az amit megváltoztatsz.

2010. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hányan vagy ?
2010. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%

Már régen elszúrtad


Az igazi 8 évvel ezelőtt a Spar áruház pénztárosa volt.

Akkor nem figyeltél eléggé, ezentúl már hiábavaló minden

2010. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
vicces de pont egy sparos eladó tetszik nekem most nagyon:)
2010. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ha nem mondod meg miben akarsz változni, mi nem tudunk segíteni.
2010. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem Ti vagytok a tökéletes, egyméshoz illő pár, hisz most hajtottad el a csajt. Ha azok lennétek, akkor ez meg sem fordult vona a fejedben.
2010. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
miért gondolom, hogy ő lenne az Igazi? ... Csak úgy érzem. Órákig tudok vele beszélgetni. Egy pillantásból is megértjük egymást... Ő jól érzi velem magát és én is.
2010. aug. 27. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!