Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől nőies egy nő? Egy...

Mitől nőies egy nő? Egy molett nő is lehet nőies és vonzó?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 23:03
 1/4 shoona:D ***** válasza:

természetesen egy molett nő is lehet vonzó ,csak meg kell találnia azokat a ruhákat amik az előnyös oldalukat mutatják :)

láttam már nagyon csinos,nőies molett hölgyeket

2014. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogyne lehetne!
2014. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én erre csak szubjektív választ tudok adni, tehát, hogy szerintem mi a nőies.


Szerintem nőies, aki ad magára, büszke a nőiességére, és meg kell küzdeni érte, tele van titokzatossággal. Meg kell fejteni, tud meglepetéseket okozni, és nem én csavarom az ujjaim közé, hanem ő csavar engem.

Ezzel szemben az, aki káromkodik, csámcsogva rágja a rágót, beképzelt és kiszámíthatóan viselkedik, hisztis p@csa stb., az számomra egyáltalán nem nőies.


De ez csak az én véleményem, másnak biztos más az, ami nőies. Csak azt akartam mondani, hogy ezek inkább belső tulajdonságok, tehát egy molett nő is nyugodtan lehet nőies, és egy külsőre szép hölgyemény is lehet otromba és illúzióroboló, ez nem a külsőn múlik.

2014. aug. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van feneke, dereka, melle (= tudsz mit fogni rajta), nem anorexiásan kinéző gebe, persze nem is elhízott röfi.


Kedves, barátságos, határozott, gyengéd...

2014. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!