Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen párokat látni inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen párokat látni inkább az utcán, szabadban? Ronda pasikat vonzó, formás lányokkal, vagy helyes pasikat molett, előnytelen arcú lányokkal? (most tekintsünk el a pap csak a papnővel házasodik dologtól)

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán az 1. verzió gyakoribb.
2013. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sir Sarcasm ***** válasza:
Mindenfélét.
2013. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
És az első verzió is leginkább csak a pénz miatt van. Egy szép nő sosem állna le egy csóró ronda pasival! Ez egy axióma.
2013. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jó pasi-jó csaj.

rossz pasi-rossz csaj.

csúnya pasi----egyedül megy

csúnya lány-közepes pasi

2013. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A fiuk a csunya ferfi - szep no felállást, a nők pont forditva, mert ezt fogyelik.

Jó persze van kivétel, az szinte mindig van... ;D


De a jó jóval, az átlagos az átlagossal. 80 %-ban ez az eset. Többi vagy látszat vagy 10-10%


Egyébként azon mulik h ki nelyiket nézi/veszi észre gyakrabban.


Ha konkrétan a kérdésedre válaszolok: Akkor a csúnyább férfi szép nőt vettem észre többször ;DD

2013. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát passz... sosem nézegettem az ilyesmit, és főleg nem ilyen szempontok alapján.
2013. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Na, most már engem is érdekel ez a kérdés. Bár kisvárosban élek, ahol kezdenek a fiatalok eltűnni, az idősebbek meg nem szoktak szinte kimenni az utcára, így nem tudom.
2013. okt. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én azt látom, hogy helyes pasi és bármely típusú nő a felállás. A ronda pasi már ritka, nincs párjuk, kikosarazzák őket a nők.
2013. okt. 28. 09:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért ilyen magas a lányok igényszintje? Nem értem az egésznek a mechanizmusát. Egy lány inkább lesz az alárendelt, megalázott néha-néha felhívott szexpartnere egy vonzó fiúnak, minthogy mély érzelmi kapcsolatba keveredjen egy átlagos kinézetűvel? És reménykedik, hogy valamelyik ilyen komolytalan, tiszteletlen szexkapcoslata szerelembe fordul?
2013. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!