Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán nem vonzó a molett nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem vonzó a molett nő?

Figyelt kérdés
Egy molett nő, akinek az alakja szabályos, az arca szép és dús haja van, mellé még nőies is, miért nem kelti fel a férfiak figyelmét? (A molett alatt nem kövéret kell érteni, hanem az olyat, akin nem túl sok a felesleg.)
2011. aug. 4. 02:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem igen is lehet vonzó.
2011. aug. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mérne jönne be ?:) Attol ,hogy vanrajt mit fogni :D azcsakjó:D Képet ?:$
2011. aug. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem! 50 kilo vagyok, meg 180 he!
2011. aug. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

miért ne lenne vonzó? :D kinek a pap, kinek a papné... van, akinek a nagyon soványak jönnek be, van akinek a ducik, meg van olyan is, aki "mindenevő"

Én is egy molett, de szép és nőies lány vagyok... sosem voltak problémáim pasitéren, legalábbis olyan szempontból, hogy legyen, akinek vonzó vagyok, mert néha túl sok is az udvarló, aztán jön a fejtörés:)


Ahogy megfigyeltem az eddigi pasijaim korábbi barátnőit, volt köztük olyan, akinek csak duci barátnői voltak(gyakorlatilag én voltam az addigi legsoványabb), de olyan is, akinek mindenféle testalkatú barátnője volt már...

2011. aug. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 vanbor? válasza:
Ha 50 kilo vagy, meg 180, akkor az összesen 230! HE! :)
2011. aug. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
miért neked teccenek a "molett" férfiak ?
2011. aug. 4. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha vörös felölem jöhet, az se számít ha nagy a feje.
2011. aug. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Imádom a duci csajokat..
2011. aug. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ez a molett dolog is olyan röhejes... kép nélkül úgyse tudjuk mire gondolsz. Molett alatt is többet lehet érteni... Ha pedig nem lennél kövér és tényleg csak egy kis felesleg lenne rajtad, akkor írtál volna súlyt és nem azt, hogy molett.
2011. aug. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Dehogynem. En pl kifejezetten a molett nokre bukok.
2011. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!