Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kamasz fiúk ma már nem...

A kamasz fiúk ma már nem tudnak normálisan beszélni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy normális hangsúllyal. 24 éves vagyok, de nálunk a gimiben még normálisan tudtak beszélni a srácok.

Akárhányszor hallok manapság kamasz fiúcskákat beszélni, vagy nem artikulálnak vagy ilyen erőltetett gengszter hangsúllyal próbálkoznak, amitől hülyére röhögöm magam :D

Tudjátok, az a hangsúly amit az amerikai filmek gettórészlegében nyomnak :D


2014. aug. 7. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts :)

17/f

2014. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, tényleg úgy jön le, hogy teljes mértékben általánosítok :( Csak ezt tapasztaltam.
2014. aug. 7. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Oh, a lányok sem jobbak. A kocsis-stílus meg úgy általánosságban jellemző a fiatalság 80%-ára.

Mondom ezt 27 évesen :-(

2014. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális a kamaszok többsége. 17 évesen ezt jó látni, hogy engem is az ilyenekkel vesznek egy kalap alá.
2014. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Napjaink egyik fiatal hölgyének kérdése: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__59726..
2014. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es: Nyilván, ha valaki normálisan beszél/viselkedik azt nem veszem egy kalap alá az ilyen Éjjel-nappal Budapesten meg VV-n szocializálódott "álgettós" népséggel. :)

Az a baj, hogy nem tudok változtatni a kérdésen, mert tény, hogy úgy kellett volna írnom, hogy

"A kamasz fiúk TÖBBSÉGE..."

Ezért elnézést is kérek, figyelmetlen voltam, nem szoktam általánosítani, tudom jól, az milyen, amikor a többiek hülyesége miatt téged is ugyanolyannak néznek.


5-ös: Az sem rossz...O.o

2014. aug. 7. 21:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg mik a divatzenék Mr. Bukta akinek olyan zenéi vannak mint a megeszik a g***met meg ugye a stúdiógengszterség...
2014. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bírom, amikor a 24 évesek panaszkodnak a mai fiatalokról. :DDDDD
2014. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok jártas a divatzenében. Ki az a Mr. Bukta? Valami zenész?


8: Hát, ha azt nézem, hogy 6-8 éve, amikor én jártam gimibe, mennyivel normálisabbak voltak a népek... Nálunk is voltak "sutyerákok", de az egész suliban talán 2-3, pedig nem elitgimibe jártam :D

2014. aug. 7. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!