Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan engedhenek meg ilyesmit?

Hogyan engedhenek meg ilyesmit?

Figyelt kérdés

Már 6éve vagyok férjnél és ezalatt az idő alatt eléggé sikerült megismernem az anyósékat.

Amint én láttam és a férjem elmondása szerint nagyon szigorú szülők voltak.Akik állandóan azon voltak h,a (3)gyereküket jóra tanitsák.Férjem az és a nővére a példa rá!:D

viszon a legkissebb lány teljesen az ellentétük.

Nem tanult,lusta,trehány,goromba.De mindennek a teteje h,még csak 16 éves és már férfit vitt haza aki(26)éves.Ráadásul 2 éve szabadult a börtönből!(megszúrt egy vele egy idős férfit,nem halt meg...)

Munka nélküli a szó szoros értelmében tök hülye még álltalánosat sem járta ki normálisan (a lány sem)

De ami a legjobb befogadták és ott élősködik kaja,cigi stb. És nem védekeznek.Próbáltuk őket okositani de süket fülekre tanáltunk.

Szóval létezhet ilyesmi hogy,a szülők az egyik gyereküket "nevelik"a másikat meg nem?

Énis anya vagyok de nem tudom elképzelni hogy,történhet ilyesmi!

Úgy értem h,ti tanálkoztatok már ilyen esettel vagy hogy van ez?A férjem eleinte tükre kivolt borulva mostanra már pedig lesem tojja őket sőt szégyenli őket ahogyan élnek:(


2014. aug. 9. 20:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!