Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogos a kövérek elleni diszkri...

Jogos a kövérek elleni diszkrimináció?

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 22:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%
Nem, mert honnan tudod miért az?
2014. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
43%
semmilyen diszkrimináció nem jogos.
2014. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
51%

Miért, honnét vannak kitiltva, kinézve? Tudtommal ma, az elegáns szórakozóhelyeket, vendéglátóipari munkaköröket leszámítva, sehol sincsenek elutasítva.


Amúgy meg más az mikor valaki megjegyzi hogy XY neked el kéne járni edzeni, és a kajád rendbe vágni, meg az hogy nagyon csúnya vagy, mi a tökömért eszel annyit, nem látsz a szemedtől

2014. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
36%

"Nem, mert honnan tudod miért az?"


Onnan tudja, mert minden ember azonos okból kövér. Túl sokat zabál és túl keveset mozog, és ne jöjjetek a betegség dumával, van kemény két-három egyébként gyógyítható, vagy jól kezelhető betegség, ami elhízást okoz. A kövérség szimpla igénytelenség.

2014. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
44%
22:48 te nagyon sötét vagy
2014. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
37%
Nem.
2014. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
61%

4-es: akkor kívánom neked, hogy hízzál te is úgy, hogy mindent betartasz, és járjál fél évig kb. kéthetene endokrinológushoz, mert a hormonjaid össze-vissza vannak :*

(Igen, betegség, de volt, kezelik, fogyok, de voltam kövér és tudom milyen az, amikor ledagadtdisznóznak)

2014. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
56%
Kedves utolsó! Én évek óta túlsúlyos vagyok, nem zabálok és heti 4(!) edzés (küzdősport + konditerem) mellett sem tudtam lefogyni, sőt híztam! Most, jó pár év múltán derült ki, hogy egy betegség miatt, ami nem gyógyítható, maximum kezelhető, DE! Ez is csak 1 lelkiismeretes orvosnak köszönhető, hogy kiderült és sajnos kezelést még nem kapok, mert hiába voltam orvosnál (szakembernél), nagyjából le se szart... A normális orvosokhoz meg hónapok múlva van időpont, ergó most arra gyűjtök, hogy el tudjak menni egy magánorvoshoz, aki segít! Az orvos is megmondta, hogy amíg nem kapok rendes kezelést, esélyem sincs lefogyni... Ennyit erről.
2014. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
8%
Bocs, már nem az utolsó, hanem 22.48-as
2014. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%

az utolsó 2 válaszoló betegság miatt túlsúyos.


ez egy dolog.


Na és ha vki nem betegség miatt teltebb?


"kedves" 22:48-as képzeld kinek képzeld te magad h bárkit igénytelennek kiálts ki ismeretlenül ás általánosíts?


nagyon szűk látókörű vagy.

2014. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!