Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez csak nekem fura és idegesít...

Ez csak nekem fura és idegesítő? Miért csinálja? Kellemetlen.

Figyelt kérdés

Felhív egy srác, akivel jóban vagyok. Dumálunk, erre bevágja, hogy most mennie kell mert dolgozik vagy tudom is én, ami persze teljesen érthető, hisz ha dolga van, akkor dolga van.


Az érthetetlen az számomra, hogy 16-szor bevágja, hogy na most mennem kell, most ez, most az, de utána meg még kérdez, mond, magyaráz ezt az. Szóval szinte gy jön le, mintha én tartanám fel, miközben ő fűz hozzá mindig valamit...


De lehet csak nekem zavaró...



2014. aug. 10. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Azt szeretné, ha feltartanád, mondd azt neki, hogy ne menjen még.
2014. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miután mondja, hogy most mennie kell köszönj el és tedd le a telefont. Ilyen egyszerű.
2014. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De érted dumálunk...


Erre bevágja, most mennem kell, mert pl. várnak.


Mire én, rendben, menj csak.


Erre amúgy hogy vagy, minden rendben?


Mint aki nem akar velem beszélni, de mégis?! :/

2014. aug. 10. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kérdez újból, mert azt érezheti rajtad, hogy zavar téged, amiért le akarja tenni, és nem akar megbántani. Ilyenkor, mikor mondja h mennie kell mondd azt h neked is menned kell, és köszönj el.
2014. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt szoktam mondani, hogy rendben, én is megyek, mert tudom is én mi dolgom van...


Csak olyan lerázós hatású az egész.

2014. aug. 10. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!