Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek nagyon kellemetlen...

Szerintetek nagyon kellemetlen ha egy idegen társaságban nem beszélek túlságosan sokat?

Figyelt kérdés

Párom már egyszer bemutatott a haverjainak/barátainak, egyszerre 15 embernek. Keveset beszélgettem velük, és inkább csendesebb voltam, viszont jövőhéten megint tervezünk elmenni, egyik ismerősének a születésnapjára. Egyszer már ugye találkoztam velük, de úgy érzem, hogy még mindig picit visszahúzódóbb leszek. Szerintetek ez ciki? Mit kellene tennem egy számomra idegen társaságban?


Bocsánat, ha rossz témakörbe írtam.


2014. júl. 11. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi... én is ilyen vagyok. Normál esetben ezen senki sem sértődik meg. Majd idővel feloldódsz.
2014. júl. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Ne akarj egyszerre mindenkivel összebarátkozni.. ismerd meg őket.. és akivel úgy érzed hogy 1 hullámhosszon vagytok.. vagy jól el tudsz beszélgetni/szórakozni akkor a felé húzz... aztán majd szép sorban.... nem kell hogy az összes barátjával jóban legyél...
2014. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kár ezen aggódni.. nem kellemetlen.
2014. júl. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!