Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a helyzetet...

Hogyan kezeljem a helyzetet már kezd eléggé idegesítő és kellemetlen lenni?

Figyelt kérdés
Anyósom megtudna ölni egyetlen pillantásávál, ha átjönnek akkor egyszerűen nem szól hozzám. Süt belőlle hogy mindennek tart csak bárónénak sem. A férjemmel is csak foghegyről beszél. Mindezt csak azért mert nem azt a házat vesszük meg amit akart. Én nem akarok vele roszban lenni, mert utálom a családi problémákat. De az se megoldás hogy mindig úgy legyen ahogy ő elképzelni. Mégiscsak nekünk kell dönteni nem neki, pláne egy ilyen fontos kérdésben. Férjem azt mondta hagyjam rá majd megbékél, ha meg nem akkor így járt nem kell kikisérni. De én már nem tudom mit tegyek. Beszéljek vele, kérdezzek rá hogy konkrétan mi a baja, vagy hallgassak a férjemre? Legalább apósom rendes velünk. Vele mindig jól kijöttünk.
2013. júl. 3. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Apósodat kérdezd meg, ha kell kérd a segítségét, hoyg derítse ezt ki Neked! Ha ő a tárgyalóképsebb.
2013. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 intrepid ***** válasza:
Halgass a férjedre, igaza van. Amíg flegmáskodik, addig ugyanazt kell neki visszaadni. Ha majd megunja, ő fog először hangot váltani.
2013. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Após nagyon rendes mellettünk áll. Azt hiszem igazatok van, rá kell hagyni majd megunja. Végtére is ő baja ha nem. Én nem megyek bele ebbe az ostoba vitás dologba. Szerintem gyerekes dolog amit csinál. Hiszen mind felnőttek vagyunk önálló döntésekkel és nem kell az engedélye semmihez. Ha ezt nem érti meg az ő baja.
2013. júl. 3. 11:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Hallgass a férjedre, igaza van.
2013. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem azt írtam, hoyg hagyd rá, hanem hogy apóson KERESZTÜL közelítsd meg az anyósodat!
2013. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt írod, "ha átjönnek".

Miért jönnek át? Valamiben függtök tőlük?

- Ha nem, akkor "macskát sz@rni" kategória, velem vagy a férjemmel ne flegmázzon, mert nem úgy táncolok/táncolunk...

- ha viszont függök tőlük, akkor apóson keresztül puhítani, ahogy a többiek is javasolták.

2013. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Érem első hogy te nem azt írtad. Nem nem függünk tőllük semmilyen módon. Soha egyetlen fillérrel sem támogattak, és nem is várnám el. Mi életünk mi oldjuk meg a gondjainkat nem a szüleink.
2013. júl. 3. 12:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor Te se törd magad, hogy elnyerd anyós kegyeit. Majd megbékél idővel, ha meg nem, akkor így járt. Ilyeneken ne bosszankodj és ne érezd magad szarul, mert nem érdemes.
2013. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Süt belőle, hogy mindennek tart, csak bárónénak sem."


Báróné vagy? Mert ha - ahogy valószinü - nem, akkor miért kellene annak tartania?

2013. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké úgy lesz és köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 3. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!