Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szakítás után miért hullámzó...

Szakítás után miért hullámzó a hangulatom? Egyszer jól érzem magam, máskor az ideg öl meg a hiányától? Pedig nem volt felhőtlen a kapcsolatunk. Lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 16:24
 1/5 anonim válasza:
talán mert megkönnyebbültél hogy nincs több vita és nyugi lesz, de persze azért a szerelem/szeretet nem múlik el egyik pillanatról a másikra tehát hiányzik is :/
2013. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert valahol megviselt a szakítás és nem vagy egyensúlyban.
2013. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress új, jobb kapcsolatot. Ez elfoglalhat és mindjárt jobb lesz a közérzeted.
2013. okt. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy férfinek és egy nőnek nincs megszervezve elsőre a kapcsolata úgy, hogy egymás mellett meg tudjanak maradni, és szakítanak, akkor utána már nem az igazi az ismerkedés. Legalábbis én ilyen vagyok. Nem is szabadna lennie ilyennek, hogy szakítás.
2013. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én négy hónapja szakítottam a menyasszonyommal... 1 hónapja vele álmodok... van egy így... majd ha jön egy jobb elfelejted.... ha nem menj dokihoz
2013. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!