Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt ilyen emberek?

Vannak itt ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ha valaki létrehoz a fejében egy világot. Függetlenül attól, hogy társasági ember vagy inkább magányos. Például egy magának tetsző személyként éli meg azt. Egy olyan életet amilyet szeretne, vagy neki tetszik. És már vagy évek óta szövi a történetet, vagy legalábbis egy ideje.

Érdekelne, hogy hogyan vélekednek az ilyen emberekről és, hogy sokan vannak-e így.


2014. aug. 11. 18:10
1 2
 11/12 Firedoom ***** válasza:
baratomnak elmondtam, azt mondta: zsenialis, lehulyezett es rohogve elment. Hatarozottan tetszett neki :D
2014. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy személyt találtam ki, már jó régóta követem jellemfejlődését. Meg szeretném filmesíteni valahogy, ősszel elkezdem megírni a forgatókönyvet.

Van még egy, az a saját énem, de a reális része. Ő figyelmeztet, hogy ezt most nem kéne :D.

2014. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!