Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az emberiség jó...

Szerintetek az emberiség jó irányban halad? Mi lenne amin változtatnál az emberek felfogásán?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a rosszindulatot el lehetne törölni, elég sok probléma megszűnne. Szóval én azt tenném.

A hülyeség elleni vakcina lenne a másik, de az még a rosszindulattal szemben viszonylag jól kezelhető.

2014. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az irigység is szerintem ide sorolható. Sokan irigyek a másikra, ha valamit az egyik a saját verejtékével elért, ezért sokan bele is kötnek a másikba.

Az embereknek jobban nyitottabbaknak kéne lenniük, és nem leh..lyz..ni a másikat, aki mondjuk hisz ebben és abban, csak mert az a fél nem hisz benne és azt hiszi, hogy akkor már az a valami nem is létezik. Sokan utána se járnak a dolgoknak, csak szimplán rá vágják, amit gondolnak.

Vagy mondjuk az embereknek jobban elfogadóbbnak kéne lenni a másikkal szemben és nem kigúnyolni és kiközösíteni őt a csoportból csak azért, mert ő más, mint a csapat többi tajga.

2014. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem halad jó irányba.

Az egyik, amin változtatni kéne az a kárörvendés. Tényleg azt látom mindenhol, hogy valaki valamit elront, és körülötte mindenki nevet, ahelyett hogy segítenének neki. Bezzeg, ha ők kerülnek rossz helyzetbe, elvárják, hogy mindenki kinyalja a s*ggüket.

2014. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

van olyan tér ahol igen és van ahol nem!

technikai szinten törünk előre egyszerre jó és rossz...


Pénz:

jó mert nem kell csere kereskedelmet folytatni, viszont az emberek a rabjai lettek, kapzsik, megvesztegethetőek, önzőek...sírnak ha nincs pénzük...

Szerintem fel kéne fogják az emberek mit mond ez a történet:

[link]

Persze merjen mindenki nagyot álmodni, hisz azért tartunk itt technológiailag ahol...csak legyen mindenki boldog! és tegyenek az emberek a boldogságért!


Facebook:

távoli ismerősökkel fennlehet tartani a kapcsolatot, de az már durva amikor a gyerek az anyjától facebookon kérdezi meg mikor lesz és mi lesz az ebéd...lustulás...arról nem is beszélve, hogy sokan ott élik az életüket, de ezt nagyon ki lehet ám használni...sok infót meg lehet tudni...sokszor túl sokat...és túl sokat foglalkoznak az emberek ezzel..."nem kaptam like-ot felkötöm magam"...

sovány vagy fiam, like-olsz te rendesen?


Szex:

nem fűvel fával kéne...teljesen más értéke lett ennek mint régen volt...túl sok a média által agy mosott ostoba ember akik csak a pénznek és a szexnek élnek...persze ha nekik ez jó...de attól ne vágják mindenki arcába...de lehet én vagyok maradi, és én visszafognám a világot ettől az "új iránytól"...más az érzelmeken alapuló kapcsolatban a szeretkezés és más a discoban való dugás...ha nekik jó csak használni a testet és csak a testi örömöket kielégíteni, ha ennyire ösztön lények akkor egészségükre...meg a másik a párválasztásnál a felszínesség...csak a külső a döntő...persze fontos a külső kell a testi vonzalom is! hisz az ember a test az elme és a lélek hármasa...de sajnos sokan ma már csak a testüknek élnek...a lelkük rég halott...


és még sorolhatnám...

boldognak kéne mindenkinek lennie! nevetni! örülni!

nem pedig erőt fitogtatni, dugni, a pénz rabja lenni, média által agy mosottnak lenni, soha nem találkozni senkivel...a Földnek jobb lenne ha nem lenne emberiség, mert igaza van Smith-nek a Matrix-ban...az ember egy vírus...mit tettünk ezzel a szép bolygóval...remélem van élet a halál után és remélem miután kihal az emberiség látni fogják mit tettek...és remélem kapunk még egy lehetőséget...de lehet én tévedek és álom világban élek...és talán nem is a boldogságra kéne törekedni...szerintem a 3 útból mind3-at kéne járni...nem csak a testet, vagy csak a lelket, vagy csak az elmét...de talán én tévedek :)


21F

2014. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!