Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Főiskolai koleszban, ahol...

Főiskolai koleszban, ahol közös a fürdő célszerű az intim részeket is szőrteleníteni egy lánynak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 17:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

Kezdjük ott, hogy mint mondtam, voltam koleszos, 6 évig.


Lehet senki nem örül neki, de aki nem képes ezzel együtt élni, annak nem való a kollégium. Na meg ha egy lány nekiáll fürdeni, hajat mosni, és még borotválja is magát, abból nem 5 perc lesz.


Másik kérdés, hogy milyen kollégium az, ahol nincs külön a férfi és a női zuhanyzó? :D

2014. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Főiskolai:-)gondolom te középiskoláról beszéltél. Eddig megfordultam pár koliban látogatóban, jelenleg is kolis vagyok, se sehol nincs külön zuhanyzó fiúknak meg lányoknak. Középsuliban volt külön, de fősulin már nem. Azért van a retesz az ajtón. meg mi pl, 4en vagyunk egy szobában, mindig együtt megyünk, így már magában sem egy ember foglalja el az egészet, de mégse idegenekkel mész.
2014. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát én egyetemi kolikban voltam, de ott külön vannak a zuhanyzók. Bár biztos lehetne valami ésszerű elosztás, egyik szint fiúk, másik lányok alapon. De ja, ilyen "vegyes" zuhanyzóknál megértem hogy zárjátok az ajtót, ezt értettem félre.
2014. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
zuhanyfüggöny?
2014. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Azt hiszem itt félreértések vannak:

1. nem koedukált a fürdő, csak közös a lányoknak

2. nem az a probléma, hogy hol szőrtelenítsek, azt majd én megoldom

Azt hittem a kérdést elég érthetően tettem fel, de úgy látszik nem.

2014. aug. 17. 19:38
 16/16 anonim ***** válasza:
92%

"Főiskolai koleszban, ahol közös a fürdő célszerű az intim részeket is szőrteleníteni egy lánynak?"


Akkor lefordítom a kérdésed:

"Szeretnék érdeklődni, hogy mi az aktuális fanszőr divat?"

2014. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!