Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kérem segítsenek! Meg akarnak...

Cscc kérdése:

Kérem segítsenek! Meg akarnak ölni mit tegyek? .

Figyelt kérdés

Meg akar öli engem es anyámat egy őrült nő vamilyen betegsége is van pontosan nem tudom de többször kezeltek pszichiátrián . Több feljelentés is van ellene de a rendőrök nem túl sok mindent csinálnak csak annyit hogy mindeg az őrült nő a lakásunk rá jön es a rendőrök kb3 órára bent tartják es ennyi.Az őrült nő gyerekei is bene vanak az egészben .A gyerekei meg lopnak minket es a nő meg meg akar mérgezi a lakásukra jár egy kicsi zseb késel es úti veri az ajtót es filctokal tele firkalja a falat..

Mit lehet teni ilyen helyzetben?

felek meg az ajtón ki lepni is .....már nem sokáig fogom ezt az esztazegeszet bírni ..mindenben gátol..felek atòl is hogy ez a történet Váli fele pszichés betegséget okoz vagy testit ...

Igazából segítséget tanácsot szeretnek kérni !!!

Anyám férjének a volt felesége az őrült nő.amikor anyám meg ismerte a párját akor ok mar 2eve nem éltek együtt es való félben voltak.

Az őrült nő saját gyerekei mellet el sétált másnak a gyerekvel ....

Saját gyermekeire be törte az ablakot es sorolhatnám ...

Hirtelen az őrült nő vissza akaj szerezni a férjet es a gyerekeit ara biztosa hogy lopják minket ,meg loptak minket ...

Anyám meg kérdezte tőle többször is hogy szeretne össze tartani a családját akkor fére al az őrült nő mindig az mondja neki nem kell mar a volt férj anyám azért által többször fére úgy gondolta hogy talán a büszkeség miatt. és az őrült nő azért akarja anyámat es engem ki nyir mert nem kell a volt férjének .a volt férjének azért nem kell mert meg csalta folyamatosan több ember is ...

Édesanyám szét a férfival hátha békén hagy miket de az olult nő meg így se hagy minket békén mert nem kell a volt férjének


Segítséget szeretnek !!!

Tanácsot vagy bár milyet !



2014. aug. 19. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hallod feltételezzük hogy tényleg minden úgy van ahogy leírtad. Nem normális, ki akar nyírni, az életedre tör. Most akkor döntsd el hogy vagy megvéded magad és ártalmatlanná teszed, vagy hagyod hogy kinyírjon?
2014. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Vegyete riasztó pisztolyt
2015. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége?
2015. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hasonló cipőben járok.

De engem anyám akar kinyirni.

Elmondása szerint,ha nem muszaly, nem fog bántani.

Űrhajót lát a lakótelep felett,nekem nincs arcom,rajtam keresztül jönnek ide,támadják meg őt.

Ez vicces,igen.


Felkerestem több orvost,szívesen foglalkoznak vele ha elmegy önszántából.

Ha nem,nem lehet rá eröltetni.

Elmentem a rendőrsegre,elmeséltem ezt az egészet,hangfelvétellel alá támasztva.

Annyit mondtak,ami a lényeg:

Még nem törtenik erőszak/bűn cselekmény addig max meghalgatni tudnak.

Kérdem én,ha rám támad,és valakinek baja esik,mi fog törtenni?!

Ha esetleg én húzom a rövidebbet?!

Annyi hogy őt bezárják egy otthonba mivel nem beszamítható.

Ennek örültem,mert csak egy élet kellett hozzá,de legalább utána foglalkoznak az ügyemmel.


Szóval,aki azt írja törd el a lábát,szappan meg zokni.

Ha oda allítanék,és rá rugnám az ajtót,beszabehu futnának a telefonért hogy jajj rendőrség megtámadták.

Gondolom ezen a fórumon,mindenkinek xvan fegyvere,így tud majd mit kezdeni.

Lesz rá ideje,én addig leülök,iszok egy kávet míg elő veszik a jogszabály által megfelelően tárolt lő fegyvert.

Tipikus,komment huszárok.

Tényleg érdekelne,mit tennétek ilyen helyzetben,mert abszolút nem vicces.


Saját lábatokban elesnétek,és törnetek a csípőtöket.


Ez az ülök a gép előtt műszak után,és mondok valami zoknisat,vagyis okosat,vicc..

Tele van a kerdező helyes írasi hibával,ez igaz,de kíváncsi lennék hogy a valaszolók közül ilyen esetben ki írna egy irodalmi mű szintjén.


Ha egy csajról kér valaki meztelen képet,semmi gond 10 ember gond nélkül küld egy linket,semmi sértő nélkül.

Itt ha komoly is a kérdés,életekről van szó.

A legfontosabb a helyes írás?!

Nézzetek már magatokba.


Ha itt mert nyilván miért is ne lenne rendőr vagy mentős,aki vett már fel vészhívást,elmesélné pánik helyzetben mennyit érteni a segitséget kerő személy beszédéből?


Gondolom,ők is lábat törnek,majd megkérdezik a személyes konzultació során,mi történt.


Ez az oldal a gyakori kérdesek,hol bárki,bármilyen jellegű kérdést anonímként feltehet.

Itt nagyrészt NASA központnál dolgozó emberek vannak,kik szerint egy zseni át látja a káoszt.

Holott azt sem tudják,ők mit is keresnek itt a mások le alacsonyitásán kívül.



Gyakorlatilag,semmilyen infót nem tundni a fórumot használó egyénről.

Ez által,jönnek majd a válaszok,gyere..

Találkozzunk a való életben,majd meglátjuk ha ekkora a szád.


És ha valaki igent mond rá?

Három opció van:

1.nem jön el,de azért le beszéli.

2.tudat alatt ő ott volt,csak nem találta meg senki,ergo neki van igaza.

3.Közös nevezőre sikerül hirtelen jutni,miszerint én nem úgy, értettem bástya,félre értetted.

Igen.


Remélem van itt nyelvtan tanár,ki majd ki oktat,és tud majd tőlem nyelv leckét venni a sötetben,a zipzárom társaságában.



U.I: Igazából segítséget kerestem,így akadtam rá a fórumra.

De ez rosszabb mint a jelenlegi helyzetem.

2023. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!