Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Skacok csak engemet zavar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skacok csak engemet zavar a csajom facebookos állapota, aktivitasa?

Figyelt kérdés
Pl.: feltesz egy új profilkepet es minden pasi irja hogy szép vagy, o is visszair hogy te is szep vagy. Ha en dicserem akkor viszont csak egy smilet ir es semmi mast. Meg hogy kozel 700 ismerose van, koztuk pedig szerintem nem egy peofillel, meg nehany 100 pavaval. De lehet hogy csak en vagyok feltekeny.
2013. okt. 19. 01:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fent,úgyhogy nen is tudok róla.

Bár lehet,hogy me

2013. okt. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen lány kell... :D
2013. okt. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*g is kéne néznem :D
2013. okt. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem miért zavarna, hogy mit csinál a csajod?
2013. okt. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs de hülye a kérdés. Ha neked ilyen csaj kell, akkor mit sírsz? Ez az egyik. A másik meg, hogy általában a hasonló vonzza a hasonlót, te nem vagy raj facebookon?
2013. okt. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem az eleve fura, mikor valakinek 700 ismerőse van... abból jó, ha 300-400 az igazi ismerős, a többi meg csak bejelöli, és nyáladzik a képeire. neki meg nyilván jólesik, és hizlalja a máját, hogy kirak egy képet, és egyszerre 50 pasi nyalizik neki. sajnos ha kifogsz egy ilyen önimádó barátnőt, az ezzel jár. és ez nem összekeverendő azzal, hogy a barátnőd simán szép. van egy ismerősöm, aki tényleg gyönyörű, modellkedik is, és kb 2 profilképe van, és jó ha évente 3 képet megoszt magáról. pedig megtehetné, hogy minden nap mások képébe nyomja, hogy jaj de szép vagyok.
2013. okt. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
budos qrva. Felre fog baszni, ha meg nem tette...
2013. okt. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát engem tuti hogy zavarna ha ilyeneket csinálna a csajom!
2013. okt. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te csajod, te bajod :)
2013. okt. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!