Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokakat miért zavar, hogy...

Sokakat miért zavar, hogy törődöm a testemmel?

Figyelt kérdés
A hét minden napjára be van iktatva valami és az étrendem, időbeosztásom is teljesen ehhez van igazítva. Sokan pedig igyekeznek keresztbe tenni, akár azzal is, hogy olyan kaját erőltetnek, amit nem ehetek most.
2014. aug. 23. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig a rosszakarat hajtja őket (bár sokszor igen), egyszerűen nekik az a normális, hogy bár mit megzabálnak, amit eléjük raknak. Azt is el tudom képzelni, hogy azt hiszik anorexiás vagy, vagy valami hasonló betegséged van és azért tukmálják rád a kaját. Szóval nem mindig a rossz akarat van mögötte. Próbáld meg elmagyarázni nekik, hogy mit miért csinálsz.
2014. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudják, és azt is hogy mennyire nehéz türtőztetnem magam. De már 1 hónapja bírom, akkor nem fogom elcseszni.
2014. aug. 23. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy olyan embernek aki mindent megeszik, nem törődve azzal hogy pont hogy nem táplálja a szervezetét, csak eltelíti ezért nem érzi az éhséget, nem tudod megmagyarázni hogy mondjuk a csirkehús, sok zöldséggel hosszabb távon sem vezet egyoldalú étkezéshez, hisz a szervezet nem csokira, üdítőre lett kitalálva hanem ilyen puritán, egyszerű ételek befogadására, mint amilyen a rizs vagy krumpli pl.


Engem beszéltek már ki amiatt mert kigyúrt vagyok, olyan baromságokat mondtak, nekem a sportról, amihez én többet konyítok mint ők, hogy rossz volt hallgatni.

2014. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van, de hát ezektől el kell vonatkoztatni. Ha mindig ezekkel foglalkozunk, akkor csak mi járunk rosszul, mert időnk megy el rájuk, idegeskedünk miattuk stb. Szóval a legjobb, ha lesz.rod őket és eltolod a tálat.
2014. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolhatják, hogy neked is az a jó, ami nekik. Esetleg az, hogy felesleges/értelmetlen, amit csinálsz. Ha módod van rá, beszélj nekik arról, mit miért csinálsz és kérd meg őket, hogy tartsák tiszteletben a szokásaidat.
2014. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!