Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mi a legnagyobb...

Kamaszok! Mi a legnagyobb problémátok az életben?

Figyelt kérdés

2013. júl. 28. 17:31
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Meleg van :D
2013. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
99%
Az, hogy 6 éve nem vesz észre az a srác, aki tetszik (4 éve kb.), nekem pedig az is problémát okoz, hogy egy mondatnál többet beszéljek vele...:(
2013. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
76%
hogy a legjobb haverom nem hajlandó velem közösen kicsattintani a brét.
2013. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem tudok a rockpincéről ingyen ruhákat szerezni pedigjó lenne :DD
2013. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem igazán ismertem még meg normális, aranyos lányokat a 16 életévem alatt, és félek, hogy ez még így lesz sokáig.
2013. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

-apám alkoholista

-legjobb barátnőmmel távolodunk egymástól, már nem érdeklem őt

-túl visszahúzódó, félénk vagyok, pedig igénylem a társaságot, csak emberek között átváltok egy másik üzemmódba, és nem tudok normálisan kommunikálni

-el vagyok hízva, az egészségemre is kihat

-eleve rossz az egészségem, mindenféle bajom van

-nem érdeklődnek irántam a fiúk, félek, ez nem is fog változni a jövőben

-nem tudom, mivel akarok továbbtanulni, nincs olyan dolog, ami igazán érdekene, és egy egész életen tudnék foglalkozni vele

-kilátástalannak érzem az életem...

17L

2013. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
92%

-A családommal nem beszélünk semmiről, mindenki el van foglalva a saját kis dolgaival

-Anyukám a munkája miatt állandóan utazgat, hetekig nem látom egyhuzamban

-Apukám nagyon hirtelen haragú

-A barátom, aki 200 km-re lakik, nem tesz meg értem (vagy kettőnkért) semmit.

-Sok "pasim" volt, de egyiket sem szerettem, és félek, hogy én nem vagyok képes arra, hogy valakit tényleg szeressek.

-A lánybarátaim nagy részével már nem is beszélgetek, a fiú barátaim meg...mindegyik csak fel akar szedni és ez egy idő után nagyon idegesítő

-A szüleim engem is és a 20 éves nővéremet is úgy kezelik, mint valami 10 éves gyerekeket

-Túlságosan meg akarok felelni másoknak, és sokszor nem a saját énemet mutatom, hanem amit a másik szerintem látni szeretne

-Ferdék a fogaim és a fogorvos már fél éve húzza az időt és nem rakják fel a fogszabályzót

-Ha felteszik a fogszabit és rosszul fog állni az a maradék iciri piciri önbizalmam is elszáll

-És a francba is...miért ne nőnek meg nagyobbra a melleim, mint két sárgabarack? :(



16L

2013. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem tudok elfelejteni egy fiút aki mellesleg le sem szar. :( 14/L
2013. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Különösebb problémám nincsen. A egyetlen dolog amin változtatnék az a természetem, mert hajlamos vagyok eltaszítani magamtól a barátaimat, családtagjaimat. Nagyon hirtelen haragú vagyok, és előfordul, hogy másokat megbántok. Ugyanakkor szerintem én vagyok a világ egyik legsértődékenyebb embere. Borzalmas lehet mellettem élni. :) Tudom, hogy ez nem úgy hangzik mint egy világméretű probléma, de számomra épp elég.
2013. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Kajaimádó vagyok, és lisztérzékeny. Nagyjából semmit nem ehetek csak úgy meg, mindennek végig kell bogarászni az összetevőit, és ha annyit látok, hogy "nyomokban glutént tartalmazhat", már nem ehetek belőle. Elég nehéz megállni...
2013. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!