Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek mi a legnagyobb problém...

Nektek mi a legnagyobb problémátok az életben?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg, hogy tetszik egy lány, akinek barátja van, így nem tudok közeledni felé, és olykor nagyon szarul érzem magam, reménytelen helyzetben. :(

Másrészt hogy néha megfájdul a nyakam, és olyan merev, kényelmetlen érzés.

De elmondhatom, hogy az emberek 99 %-ánál biztos, hogy kevesebb problémám van. :D 20/F

2014. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én legnagyobb problémám az, hogy nem vagyok olyan okos, hogy a problémáimat egyszerűen meg tudjam oldani.
2014. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"Az én legnagyobb problémám az, hogy nem vagyok olyan okos, hogy a problémáimat egyszerűen meg tudjam oldani."


Ja, ezt kb. mindenki elmondhatná magáról. :D

2014. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen itt vagyok munka nélkül, a kilátásaim a jövőre nézve nem túl biztatóak, fogalmam sincs, mi lenne velem, ha nem lennének a szüleim. Így is szégyellem magam, hogy nem sikerül munkát találnom. Jelentéktelennek érzem magam, önbizalmam gyakorlatilag már nincs is. Minden más, számomra eltörpül emellett.
2014. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs barátnőm, és kb. 2 hetente 1x van alkalmam ismerkedni. Azt tudni kell rólam, hogy nagyon magasak az elvárásaim, úgyhogy általában olyanokat találok meg, akikkel nem szeretnék "tovább haladni".


A 2 hetente 1 alkalmat leszámítva összesen 2 lány van a közelemben, és rengeteg srác, úgyhogy marathon-homárfeszten érzem magam néha...

2014. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi gondok + hozzátartozónál hasonlók.
2014. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs önbizalmam, rengeteg helyzetbe nem tudom önmagamat adni, zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg. Most fogok érettségizni, de nem tudom, hogy ezután mit kezdjek az életemmel. Nincsenek terveim.
2014. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs munkám,nincs jövőképem,nincs biztonságérzetem.Rossz korba születtem.
2014. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Felvételi. Mi a francot kezdjek magammal?

Munkát nem kaptam.

Nincs pénzem.

2014. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit tudok teni értetek, hogy legalább felszavazok mindenkit.
2014. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!