Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szertintetek megeri folytatni...

Bellacska21 kérdése:

Szertintetek megeri folytatni ezt a munkat ti mit tennetek a helyembe?

Figyelt kérdés
Egy kinai uzletben dolgozom. Es nem igazan szabad leulni ha eppen elfaradok max csak nagzon ritkan ay allas nagyon megviselia labaim,nagyon keveset fizetnek de ugy voltam vele hogy elmegyek dolgozni oda mert most nem adodott jobb munkahely.ahogy beszelgettem a fonokkel elmondta hogy en nem dolgozom olyan szepen mint a tobbi munkas mivel meg van mit tanulnom mert fiatal vagyok.de attol nem kuldott el.de azota is allandoan beszolnak ha valami nem tetszik nekik peldaul ha nem talalok a cipokbol ruhakbol nagyobb meretet ilyesmi en persze nem igazan tudok veluk komunikalni mivel ay o nyelvukon nem ertek szerbul s e tudok perfekt. a helyesirasert elore is bocsi csak a gepemen angol menu van.
2014. szept. 4. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor lépj ha van tuti másik
2014. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!