Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legirritálóbb...

Mi volt a legirritálóbb megjegyzés amit gyakorin olvastatok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés
2014. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az általánosító kérdések, amiknek az a lényege, hogy minden nő rossz vagy minden férfi rossz.

Ja meg a csak a kigyúrt pasiknak van barátnőjük.

Na meg a magas, vékony fiú :)

2014. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Családi kapcsolatok kategóriában, főleg válás kategóriában szép számmal vannak ilyenek.


Az elvált házisárkány anyucikák kérdései, a csak gyereket akarnak nem férjet típusú nők praktikacseréi, az elvált pasik új feleségének a gyerekellenes kérdései, stb...


Legutóbbi díszes példa: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2014. szept. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

az ilyen nőket kivétel nélkül száműzném észak -koreába, átnevelő táborba.

az a baj, az utóbbi két évtized liberális gondolkodása miatt, egyre jobban kinyílt a nők csipája és azt hiszik, nekik mindent lehet.

a kormány meg látszat intézkedésekkel(törvények), őket támogatja, mert kell a gyerek létszám, és hát azokat, valakinek meg is kell szülni.

így hát ezek nők nyeregben érzik magukat!

2014. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
üzleti és szex és szerelem topik úgy ahogy van!
2014. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom ez a válás kategória tényleg egy gyöngyszem lehet de mivel fiatalabb vagyok ennél, ezért más kategóriákat szoktam nézni (mindegy is h melyikeket).


(1)Szóval azok a kérdések, válaszok amikből árad a rosszindulat. Az ilyen embereket akik gátlástalanul átgázolnak másokon a való életben sem tudom elviselni. (2)A másik, az általánosítás ez engem is nagyon irritál. Úgy vettem észre h ezt az ostoba, buta emberek csinálják legtöbbször. (Szóval ezekkel nem is érdemes vitatkozni mert hiába hozol fel ész érveket csak mondják a saját hülyeségüket, én ezt sem tudom tolerálni h csak az ő nézőpontja létezik, csak az számít a másik meg le van szarva. Ugye ez az a tipikus minden férfi, minden nő... de sok mást lehetne még mondani.) (3)Akkor azok a kérdések amiket minden nap kiírnak pedig találnának rá olyan válaszokat amit napokkal, hetekkel azelőtt írtak, nem évekkel de nem veszi a fáradságot h megkeresse és ezzel szemeteli tele az oldalt.


Ennyi jutott hirtelen eszembe, de biztos lenne még.. c:

2016. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!