Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk titeket taszít ha egy...

Fiúk titeket taszít ha egy lány a kutyáival egy szobában alszik, esetleg néha a kutyusok felmennek az ágyr is? Illetve mit gondoltok erről? Komoly kapcsolatot keresők hogy vélekednek erről, egy párkapcsolatban néha elfogadható lenne?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ember függő meg minden, de általánoágban közvélemény kutatást végzek. főként férfi válaszokat várok de a női vélleményt is szívesen fogadom :)

2014. szept. 5. 14:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha szobatiszta, akkor nem bánom.
2014. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én együtt is alszom két kutyussal. De ők kis termetűek nagyon, ölebek. Számomra a kutya igaz barát.:)

Természetesen nem rajtam fekszenek, meg nem bújom hozzájuk, a lábamnál vannak.

18L

2014. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
kedves 6-os, ezek a fajták főleg a vizsla, télen bentre valók és imádják a gazdájuk társaságát, igénylik is. a többieknek köszi a normális válaszokat, természetesen nem az ágyban alszanak, néha ha tanulok vagy ilyesmi oda fekszenek mellém, de amúgy tabu számukra.
2014. szept. 5. 17:11
 14/16 anonim ***** válasza:
43%
A barátom többek között emiatt költözött el otthonról. Egy kicsi bolognese kutyája van a húgának, de felment az ágyra, szőr az nem volt, de kutyaszag igen. Hiába tartanak tisztán egy kutyát, annak akkor is van egy saját szaga, amit ő nem bírt (és sajnos én sem bírom). Neki (nekünk) nem fér bele a kutya a lakásban.
2014. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
én a macskákkal vagyok így, allergiás vagyok a szőrükre. kutya szagot meg már megszoktuk...de mondom meg van a helyük a fotelban,90% ott alszanak..vagy kint. de télen nem hagyom kint az udvaron őket hiába van szigetelt óluk.
2014. szept. 5. 18:17
 16/16 anonim ***** válasza:

Egy lánynak egy fiú, egy fiúnak pedig egy lány legyen a társa, ne pedig kutya. A kutya feladata a házőrzés, nem pedig ez:

[link]

[link]

2014. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!