Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK/LÁNYOK! 150 centiméteres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK/LÁNYOK! 150 centiméteres magasságkülönbség a lány javára sok lenne nektek egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval lányok, tegyük fel, hogy a párotokat egy boszorkány összezsugorítja 20 centiméter magasságúra és egy egész hónapig úgy kell maradnia mielőtt visszanyerné eredeti méretét. (mielőtt bárkivel elszaladna a ló, természetesen minden része méretarányosan összemenne, így "az" is :))

És most pár kérdés.


- Ebben az esetben is képesen lennétek férfiként "fel"nézni rá?

- Továbbra is ugyanúgy szeretnéd őt?

- Zavarna titeket a dolog és úgy döntenétek azonnal szakítotok, nem várjátok ki az egy hónapot?

- Visszaélnétek azzal, hogy jelenleg óriások vagytok a számára és az ezzel járó fizikai fölénnyel valamilyen módon (pl beteszed egy kalitkába vagy valami)?

- Élveznétek kicsit a közel sem mindennapos helyzetet vagy inkább erősen össze lennétek zavarodva?

- Aludhatna a melleitek között? :)

- Ha nem akkor hol szeretnéd, hogy aludjon?

- Kívánnátok valamilyen módon szexuálisan vagy irtóznátok a gondolattól is?

- Engednétek neki, hogy így "felfedezzen" titeket belülről? :D

- Mitől félnétek legjobban?



És most férfiak, a kérdések hasonlóak csak értelemszerűen fogalmazzátok át a saját szemszögetekre.



2014. aug. 17. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap? Viccelsz? :D A tenyeremen hordoznám! :D
2014. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ne nézd a hupikék törpikéket.
2014. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha megölném, könnyebb lenne elrejteni a hulláját.
2014. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Feljelentenénk a gonosz boszorkányt. Szerintem személyiségi jogok megsértése miatt börtönbe kerülne.

Ha a rendőrségre mennénk, azonnal kötelezné őt a rendőr, hogy szüntesse meg a varázslatot. De ha még a rendőrt is elvarázsolná, akkor szigorúbb lenne a büntetése.

2014. aug. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4#

Boszorkány, tehát nagyobb hatalma mint a törvénykezésnek! :)

Inkább jobb lenne békén hagyni.

2014. aug. 17. 23:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Neked aztán keményen élénk a fantáziád! :DDD


Egyébként a kérdésre válaszolva: Igen, kivárnám azt a hónapot, mivel szeretem a páromat és vele akarnék lenni mindenféleképp. Nyilván nagyon bizarr lenne a szituáció, de attól függetlenül kitartanék és próbálnám ugyanúgy kezelni, ugyanúgy viszonyulni hozzá. Nem használnám ki a helyzetet, nem tenném kalitkába, a kezemben cipelném. :D Szexuálisan kívánnám, mivel nem a méreteit, hanem őt magát kívánom, bár a megvalósítás már egy más kérdés. :D Szóval addig szeretkezés nem lenne. Azt meg hagynám, hogy a melleim között aludjon, ha neki az a vágya, de igazából bárhol aludhatna rajtam. Azt nem hagynám, hogy felfedezzen belülről, és attól félnék a legjobban, hogy nehogy véletlenül valami kárt tegyek én (vagy bárki) benne, mivel olyan pici. :)


Remélem, kielégítő választ kaptál. :D

18/L

2014. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

neked aztán van fantáziád :D


1-2: ha amúgy minden rendben van a kapcsolatunkkal és szeretjük egymást, akkor igen

persze zavarna, de 1 hónapot még ilyen fura helyzetben is ki lehet bírni normálisan

3: ha az előbb említettek teljesülnek, akkor megvárnám

4:persze, poénból biztos csinálnék vmi hasonlót :) de csak egy kicsit

5: ha egy boszorkány összezsugorította a barátom, jó hogy össze lennék zavarodva

6: nem, mert nincs akkora hely közte, hogy egy 20 cm-es ember elférjen :D

7: ne rajtam és ne is közvetlenül mellettem, mert félnék hogy mikor megfordulok álmomban, összenyomom

8: nem hiszem, ez túl bizarr lenne ehhez

9: nem, ez kizárt

10: attól, hogy az 1 hónap letelte után is maradna ennek vmi fizikai (mondjuk nem változik teljesen vissza)vagy lelki nyoma

2014. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy hónap az semmi.Aludhatna a melleimen vagy a köldökömben.Elbara golást nem ajánlom hova barangolna egy 20 centis pasas a pic..na inkább nem irom ki:) esetleg a talpamat csikizgethetné a pinduri ujjaival:DD

ja és a nyelvével.

2014. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"pl beteszed egy kalitkába vagy valami?"


Első gondolatom már az első pár sor elolvasása után ez volt pont, hogy tuti ezt tenném, van is üres kalitkám, akár ilyen célra is. :D (De néha azért kijöhetne.)


Nos emiatt tuti nem szakítanék, azzal a feltétellel, hogy akkor abban a hónapban "kísérletezgethetek" vele - mennyi mindent ki lehetne már próbáltatni vele, hogy aztán beszámoljon milyen volt? Meg kapna mókás feladatokat is amik egy normál méretű embernek semmi problémát nem okoznának de neki már nem lennének olyan egyszerűek.


Ott aludna ahol akarna, bár én is tartanék tőle, hogy összenyomom éjszaka. (De hát csak tudná jelezni, ha gond van.)


"Engednétek neki, hogy így "felfedezzen" titeket belülről?"


Naná! (De ez hasonló lenne ahhoz, mint amit egy regényben olvastam egyszer, amikor úgy terelték el a hatalmas nő nemű szörny figyelmét, hogy az egyik szereplő felmászott a nemi szervéhez és addig "piszkálta" amíg az elélvezett.) Érdekes élmény lenne, az biztos, ha pedig lehetőség adódott rá, hogy kipróbáljuk ezt is, miért ne használnánk ki?


Aztán lehet féltékennyé válnék és megkérném a boszorkányt ha letelt a hónap, hogy engem is változtasson át kicsivé egy hónapra. (De most ezzel a kérdéssel sajnos +1 dolog felkerült a "dolgok amik érdekelnének de az életben nem lesz esély a kipróbálásukra" listára.)

2014. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!