Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebböl tényleg az jön le, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebböl tényleg az jön le, hogy nem akarok dolgozni?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem külföldre a páromhoz, de biztosításom még nincs. Ahhoz, hogy legyen, kell egy olyan olyan munkahely, ahová teljes állásba felvesznek. Jelenleg egy cégnèl segítek be félmunkaidòsben fordítóként. 6 nyelven beszélek, irodai munka, szerettem itt dolgozni.

Úgy volt, felvesznek teljes állásba is, de csak jövöre, addig fizetjük az otthoni biztosításomat.

Ma volt bent a fönöknö meg egy barátnöje, aki szintén itt tesz-vesz valamilyen funkcióban. A fönöknö kedvel, segít elintézni a papírjaim, szeretné, ha náluk maradnék.

A barátnóje viszont nem támogatja a dolgot. Szerinte a páromnak inkább be kéne suppolni engem valahová teljes állásba, McDonald´s-ba vagy kávézóba takarítani, mert végzettségem úgy sincs, legalább biztosításom lesz.

Az rendjén, hogy nincs diplomám, az otthonit itt úgyse ismernék el, itt akartam suliba járni, a fönöknö felvett volna úgy, hogy iskola mellett dolgozzak (turisztikai menedzser lettem volna).

Szerettem ezt a munkát, de most már a párom is hajlik rá, hogy takarítónöt csináljon belölem, irodai munka meg leendö fösuli helyett, mert ha bajom esik, és nincs itt biztosításom, nem tud rajtam senki segíteni.

Mivel nekem a felmosás és a WC pucolás nem minden álmom, mindenki azt hiszi, munkakerülö vagyok.


20l


2014. szept. 17. 14:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

párodnak elég volt ennyi, hogy megváltoztassa a véleményét?

szép lesz ez

2014. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
14%
Igen, az jön le.
2014. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
90%

Más opció nem jöhet szóba?


Baby sitterkedés?


Tolmácsolás turista csoportoknak?


Nézed az álláshírdetéseket?


Melyik országban vagytok?

2014. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom ha félmunkaidőben dolgozol, az egy fél fizetés kiesés. Teljes állásban több pénzt keresnél. Külföldön az boldogul, akiben van alázat, nem riad vissza semmilyen munkától. Mindig van lehetőség előremenetelre, de a szamárlétrát végig kell járni.


Üdv,


egy ex-wcpucoló

2014. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
olyan munka kellene, amihez lenne biztosítás. Főnöknőddel ezt nem tudnád megbeszélni? Mert ha ő belemenne és mellette támogatná az iskoládat, akkor rendjén lenne. Mert ugye a fordítás is munka, nemde?
2014. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
87%
6 nyelven beszél, nem tanulatlan, hadd ne kelljen már wc-t pucolnia. A másik, hogy fősuli mellett, hogy takarítson főállásban? Nincs igaza a párodnak, ha így nem megy, keress magadnak másik munkát, ahol össze lehet egyeztetni.
2014. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, mert hivatalos munkának kell lenni, és megvan, hogy mennyit kell keresnem minimum.

Németországban, itt még egy bolti eladónak is föiskola kell.

Csak azért nem akarok takarítani, mert napi 12 óra munka mellett nem tudok iskolába járni meg ellátni egy háztartást.

Fél év múlva talán feltudna, de nem tartózkodhatok hivatalosan itt, ha nincs teljes állásom és biztosításom, vagy nem vagyok tanuló.

2014. szept. 17. 14:58
 8/39 anonim ***** válasza:
83%
nem tudom melyik országban vagy. Nálunk a szitu annyiban más, hogy nekem nem "párom" van, hanem férjem, aki után jár nekem (és az egész családnak) a biztosítás, mivel magasan a minimálbér felett keres (igaz nem is most jöttünk)....ennek ellenére mi fizetünk utánam is National insurance-t, simán csak regisztrálni kell self employed-nak és évente kétszer csengetni 70 font körül.....nem tudom hol vagy, de ennek utána nézhetnél esetleg, mert így lehetne biztosításod és a jelenlegi munkahelyeden is maradhatnál...
2014. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
71%
Már megint te vagy az? Ez már a harmadik forma, amiben előadod a nyomorodat. Igen, menj dolgozni, oldd meg az életed. Pont.
2014. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Németország, írtam fentebb. Nem pénz kell, ha a párom annyit keresne se fizethetné a biztosításom, munkaviszony kell.

Nem tehetek rôla, hogy még nem a férjem. Majd az lesz.

2014. szept. 17. 15:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!