Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim, rossz...

Nincsenek barátaim, rossz hogy így senkivek se tudok szinte Lehet még?

Figyelt kérdés

Nem tudom mièrt velem lehet a baj!?

Az osztályból sincs senki akivel igazán jóba lennèk. Mindenkinek megvan már a maga barátja. Elèg nehezen nyìlok meg az embereknek,ez lehet a baj? Fõleg a családom elõtt tudom önmagam adni. Hogyan tudnèk barátkozni?

Most kezdtem a nyolcadikat,14/l


2014. szept. 18. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd középiskolában könnyebb lesz új barátokat szerezni, hiszen mindenkinek új lesz a közösség, stb. Ez az utolsó év, ezt már ki tudod bírni, ha eddig kibírtad, persze ez nem azt jelenti, hogy el kell zárkózni minden áron, de szerintem már nem érdemes nagyon teperni ilyen téren :/


Barátkozáshoz pedig szándék kell, ha szeretnél, akkor fog is menni, csak érdeklődni kell a másik ember iránt, akarni is kell megismerni és ezek alapján könnyebb lesz eldönteni, hogy kivel szeretnél barátkozni. A nyíltságról meg csak annyit, hogy annyit kell mondani magadról, amennyi nem feszélyez, nem kell mindenkinek kinyílni, de idővel úgyis bátrabb leszel, szóval nem kell félni :)

2014. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menj oda hozzajuk, beszelgess veluk, es MINDENKEPPEN legyel onmagad, ez lehet hogy nem fog nekik tetszeni, de meg mindig jobb hogy tudod miert nem szeretnek mint hogy egy olyan lany legyel amilyen nekik megfelel. en ezzel az allaspontommal mentem be kozepiskolaba, golyatabor volt, de en nem voltam, az elso napot egyedul szenvedtem vegig, most pedig egesz jol kijovok az osztalytarsaimmal, en is mindig onmagam vagyok, sok mindenkinek nem tetszik engem meg nem erdekel az utaloim velemenye, ezt most egy kis onbizalomepites celjabol meseltem el :)
2014. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Különlegescsajszi ***** válasza:
Bocsi,de a fekete betűs kérdésed teljesen értelmetlen!
2014. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha barátokat keresel írj rám :) én is most kezdtem a 8-kat :) 13L
2014. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!