Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van okom félni?

Van okom félni?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú (nevezzük Máténak, az igazi nevét nem írnám ki, ha nem baj ) , aki nagyon jó barátom volt, egy idő után megtetszett. Én is tetszettek neki jó ideig, aztán valami hirtelen egyik napról a másikra megváltozott. Összejött egy lánnyal és azóta nem szól hozzám. Ennek már lassan 2 éve. Ha találkozunk a folyosón mindig elfordul, már egyáltalán nem köszönünk egymásnak.

Sokáig ki voltam miatta.

Aztán tavaly jött át a sulinkba az egyik nagyon jó haverja. (Ő pedig legyen pl. Szabi ) Nem ismertem őt személyesen, de tudtam kiről van szó.

Még év elején, menten át az egyik épületből a másikba, amikor ott volt "Máté" meg "Szabi" . "Szabi" megállított a folyosón, hogy szedjen fel a szemetét, ezen "Máté" csak nevetett. Utána "Szabi" gyakran állított meg a folyosón hülyeségek miatt. Fogdosta a kezemet stb. Aztán megmondtam neki, hogy álljon le, vagy a következő alkalommal pofánvágom.

Mindig köszönt nekem, de egyszer sem köszöntem vissza.

Aztán egy ideje kedvelgeti a cuccaiert Instagramon, twitteren meg Facebookon. Néha beszélgetünk. Nagyon sok közös van bennünk.

Ebben ez évben, vagyis 3 hete, gyakran vagyunk együtt.

Eléggé megtetszett nekem, és olyan, mint akinek én is tetszem. Viszont baromire félek attól, hogy a "Máté" állította rám.

Szerintetek van okom félni? Vagy tényleg kedvel?!



2014. szept. 18. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem mind a kettő hülyegyerek.hát egy laza kapcsiba belemehetsz.ilyenektől sokat ne várj.
2014. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rossz kérdést tettél fel... Már akkor pofán kellett volna vágnod amikor olyat kért hogy szedd fel a szemetét..

Lehetséges hogy a máténak hívott fiú rosszakat gondol rólad, és ezért viselkednek így. De ha te ezek után még azt írod hogy neked bejött mind a kettő akkor valószínűleg a máté gyerek nem alaptalanul gondol rólad rosszakat.

Nem viselkedsz nőiesen. És ha kicsit felnőttebb módon állnál hozzá akkor le sem állnál társalogni olyannal aki nem becsül meg...

Ráadásul még azt írod be is jön.. Ha neked ez bejön akkor ezt érdemled, de bölcsebb lenne nem izgulnál rá mindenkire hanem csak olyanra aki megbecsül.

2014. okt. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!