Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Semmi se sikerül az életben. Amibe belekezdek, az egy ideig talán jól megy, de csak azért, hogy még nagyobb pofára esés legyen miután megjött az önbizalmam.

2014. szept. 23. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is.
2014. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenki így van. A dolgok változékonyak egyszer jól megy, aztán nem. Csak a legtöbben nem adják fel, csak azért is tovább csinálják, idomulnak a változáshoz.
2014. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, de mi van ha tovább csinálom, és csak rosszabb...
2014. szept. 23. 21:18
 4/4 anonim válasza:

En is hasonlo helyzetben vagyok eddig keves dolog jott ossze az eletemben. Van egy csomo diplomam megsem tudok megelni, meg ugy altalaban minden amit csinalok szerencsetlenul vegzodik. Eddig mindig csak sirankoztam, de rajottem hogy ez nem vezet sehova. Talan ha kitartobb lettem volna sikeresebb lettem volna az eletben.

Szerintem ha valami nem sikerul, probalj rajonni hogy miert nem es az uj informacio segitsegevel kezd ujra.

2014. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!